Canlı Sonuçlar « Balikesir’den güncel haberler

Turkiye - Süper Lig
13:30
Corendon Alanyaspor Corendon Alanyaspor
13:30
Tümosan Konyaspor Tümosan Konyaspor
16:00
Çaykur Rizespor Çaykur Rizespor
16:00
Rams Başakşehir FK Rams Başakşehir FK
19:00
Siltaş Yapı Pendikspor Siltaş Yapı Pendikspor
19:00
Galatasaray Galatasaray
19:00
Yukatel Adana Demirspor Yukatel Adana Demirspor
19:00
 Yılport Samsunspor Yılport Samsunspor
Turkiye - 1. Lig
13:30
Ankara Keçiörengücü Ankara Keçiörengücü
13:30
Sakaryaspor Sakaryaspor
13:30
Tuzlaspor Tuzlaspor
13:30
Bandırmaspor Bandırmaspor
16:00
Boluspor Boluspor
16:00
Eyüpspor Eyüpspor
19:00
Şanlıurfaspor Şanlıurfaspor
19:00
BB Bodrumspor BB Bodrumspor
Türkiye (Diğer) - 2. Lig
14:00
Serik Belediyespor Serik Belediyespor
14:00
Kırklarelispor Kırklarelispor
14:00
Bursaspor Bursaspor
14:00
Esenler Erokspor Esenler Erokspor
14:00
Altınordu FK Altınordu FK
14:00
Van Spor FK Van Spor FK
14:00
Ankara Demirspor Ankara Demirspor
14:00
Hes İlaç Afyonspor Hes İlaç Afyonspor
14:00
Nazilli Belediyespor Nazilli Belediyespor
14:00
İçel İdmanyurdu Spor İçel İdmanyurdu Spor
14:00
Isparta 32 Sporu Isparta 32 Sporu
14:00
Fethiyespor Fethiyespor
14:00
Iskenderun FK Iskenderun FK
14:00
Menemenspor Menemenspor
14:00
Arnavutkoy Belediyesi Genclik Ve Spor Arnavutkoy Belediyesi Genclik Ve Spor
14:00
Anagold 24 Erzincanspor Anagold 24 Erzincanspor
14:00
Belediye Derincespor Belediye Derincespor
14:00
Iğdır FK Iğdır FK
İngiltere - Premier Lig
18:00
Arsenal FC Arsenal FC
18:00
Wolverhampton Wanderers FC Wolverhampton Wanderers FC
18:00
Brentford Brentford
18:00
Luton Town Luton Town
18:00
Burnley Burnley
18:00
Sheffield United Sheffield United
20:30
Nottingham Forest Nottingham Forest
20:30
Everton FC Everton FC
23:00
Newcastle United FC Newcastle United FC
23:00
Manchester United FC Manchester United FC
İspanya - LaLiga
16:00
Girona Girona
16:00
Valencia Valencia
18:15
Athletic de Bilbao Athletic de Bilbao
18:15
Rayo Vallecano Rayo Vallecano
20:30
Real Madrid Real Madrid
20:30
Granada Granada
23:00
CA Osasuna CA Osasuna
23:00
Real Sociedad San Sebastian Real Sociedad San Sebastian
Almanya - Bundesliga
17:30
Bayern Münih Bayern Münih
17:30
Union Berlin Union Berlin
17:30
RB Leipzig RB Leipzig
17:30
1. FC Heidenheim 1. FC Heidenheim
17:30
Borussia Monchengladbach Borussia Monchengladbach
17:30
Hoffenheim Hoffenheim
17:30
Bochum Bochum
17:30
Wolfsburg Wolfsburg
20:30
Stuttgart Stuttgart
20:30
Werder Bremen Werder Bremen
Fransa - Ligue 1
19:00
Racing Club de Lens Racing Club de Lens
19:00
Olympique Lyon Olympique Lyon
23:00
Nantes Nantes
23:00
OGC Nice OGC Nice
İtalya - Serie A
17:00
Genoa GFC Genoa GFC
17:00
Empoli FC Empoli FC
20:00
Lazio Rome Lazio Rome
20:00
Cagliari Calcio Cagliari Calcio
22:45
AC Milan AC Milan
22:45
Frosinone Calcio Frosinone Calcio
Hollanda - Eredivisie
20:45
Volendam Volendam
20:45
PEC Zwolle PEC Zwolle
22:00
Fortuna Sittard Fortuna Sittard
22:00
Vitesse Arnhem Vitesse Arnhem
22:00
RKC Waalwijk RKC Waalwijk
22:00
Excelsior Rotterdam Excelsior Rotterdam
23:00
Heracles Almelo Heracles Almelo
23:00
Sparta Rotterdam Sparta Rotterdam
Belçika - Pro Lig
18:00
RWD Molenbeek 47 RWD Molenbeek 47
18:00
Royal Charleroi Royal Charleroi
20:15
Eupen Eupen
20:15
KV Kortrijk KV Kortrijk
22:45
Royal Antwerp FC Royal Antwerp FC
22:45
Oud-Heverlee Leuven Oud-Heverlee Leuven
Portekiz - Liga Portugal
18:30
SC Farense SC Farense
18:30
Vitoria Guimarares Vitoria Guimarares
18:30
Rio Ave FC Rio Ave FC
18:30
Estrela Amadora Estrela Amadora
21:00
FC Famalicao FC Famalicao
21:00
FC Porto FC Porto
23:30
Casa Pia Lisbon Casa Pia Lisbon
23:30
Portimonense SC Portimonense SC
Rusya - Premier Lig
14:00
FC Fakel Voronezh FC Fakel Voronezh
14:00
FC Baltika Kaliningrad FC Baltika Kaliningrad
16:30
FK Sochi FK Sochi
16:30
PFK Krylia Sovyetov Samara PFK Krylia Sovyetov Samara
19:30
FK Nizhny Novgorod FK Nizhny Novgorod
19:30
Ural Ekaterinburg Ural Ekaterinburg
İskoçya - Premier Lig
18:00
Kilmarnock FC Kilmarnock FC
18:00
Heart of Midlothian FC Heart of Midlothian FC
18:00
Livingston FC Livingston FC
18:00
Ross County Ross County
18:00
Motherwell FC Motherwell FC
18:00
FC Dundee FC Dundee
Suudi Arabistan - Saudi.Prof. Ligi
18:00
Al Fateh SC Al Fateh SC
18:00
AL Tai AL Tai
18:00
Al-Akhdood Al-Akhdood
18:00
AL Ettifaq FC AL Ettifaq FC
21:00
Al-Raed Club Al-Raed Club
21:00
Al Wehda Al Wehda
21:00
AL Shabab FC (KSA) AL Shabab FC (KSA)
21:00
Al-Taawoun FC Al-Taawoun FC
İngiltere - Federasyon Kupası
15:30
Alfreton Town FC Alfreton Town FC
15:30
Walsall Walsall
18:00
Maidstone United FC Maidstone United FC
18:00
Barrow Barrow
18:00
Wycombe Wanderers Wycombe Wanderers
18:00
Morecambe FC Morecambe FC
18:00
Cambridge United Cambridge United
18:00
Fleetwood Town Fleetwood Town
18:00
Bolton Wanderers Bolton Wanderers
18:00
Harrogate Town Harrogate Town
18:00
Newport County Newport County
18:00
Barnet FC Barnet FC
18:00
Blackpool Blackpool
18:00
Forest Green Rovers Forest Green Rovers
18:00
Crewe Alexandra Crewe Alexandra
18:00
Bristol Rovers Bristol Rovers
18:00
Peterborough United Peterborough United
18:00
Doncaster Rovers Doncaster Rovers
18:00
Stevenage FC Stevenage FC
18:00
Port Vale Port Vale
18:00
Oxford United Oxford United
18:00
Grimsby Town Grimsby Town
18:00
Gillingham FC Gillingham FC
18:00
Charlton Athletic Charlton Athletic
18:00
Sutton United Sutton United
18:00
Horsham FC Horsham FC
Fransa - Coupe de France
16:00
Etoile Maritime FC Etoile Maritime FC
16:00
Trelissac Trelissac
Türkiye (Diğer) - 3. Lig, Grup 1
14:00
Inegol Kafkas Genclikspor Inegol Kafkas Genclikspor
14:00
Arguvan Belediye Spor Arguvan Belediye Spor
14:00
Antalya Kepezspor Antalya Kepezspor
14:00
Mardin Fosfatspor Mardin Fosfatspor
Türkiye (Diğer) - 3. Lig, Grup 3
14:00
Akhisarspor Akhisarspor
14:00
Büyükçekmece Tepecikspor Büyükçekmece Tepecikspor
Turnuvalar (Ülkeler) - UEFA Uluslar Ligi, Kadınlar
14:00
İsrail İsrail
14:00
Ermenistan Ermenistan
Turnuvalar (Ülkeler) - Uluslararası Hazırlık Maçları,Kadınlar
00:45
Şili Şili
1 : 0
Peru Peru
06:30
Kanada Kanada
5 : 0
Avustralya Avustralya
23:00
ABD ABD
23:00
Çin Çin
Turnuvalar (Kulüpler) - CAF Şampiyonlar Ligi
16:00
TP Mazembe TP Mazembe
16:00
Mamelodi Sundowns Mamelodi Sundowns
16:00
Jwaneng Galaxy Jwaneng Galaxy
16:00
Simba SC Simba SC
19:00
FC Nouadhibou FC Nouadhibou
19:00
Pyramids FC Pyramids FC
19:00
Young Africans SC Young Africans SC
19:00
Al Ahly SC (Egy) Al Ahly SC (Egy)
22:00
Asec Mimosas Asec Mimosas
22:00
Wydad AC Wydad AC
22:00
Etoile Sportive du Sahel Etoile Sportive du Sahel
22:00
Atletico Petroleos de Luanda Atletico Petroleos de Luanda
Türkiye (Diğer) - 3. Lig, Grup 4
14:00
Sebat Genclik Spor Sebat Genclik Spor
14:00
Çatalcaspor Çatalcaspor
14:00
Tokat Belediye Plevne Spor Tokat Belediye Plevne Spor
14:00
Balıkesirspor Balıkesirspor
14:00
Sultanbeyli Belediyespor Sultanbeyli Belediyespor
14:00
Elazig Karakocan Elazig Karakocan
Türkiye (Diğer) - U19 Elit A
11:30
Sivasspor Sivasspor
11:30
İstanbulspor AŞ İstanbulspor AŞ
12:00
Konyaspor Konyaspor
12:00
Trabzonspor Trabzonspor
12:00
Boluspor Boluspor
12:00
Samsunspor Samsunspor
12:00
Giresunspor Giresunspor
12:00
Altınordu FK Altınordu FK
12:00
Ankaraspor Ankaraspor
12:00
Yeni Malatyaspor Yeni Malatyaspor
12:00
Mke Ankaragucu Mke Ankaragucu
12:00
Antalyaspor Antalyaspor
12:00
Kasımpaşa Kasımpaşa
12:00
Mondihome Kayserispor Mondihome Kayserispor
13:00
Eyupspor Eyupspor
13:00
Fenerbahçe Fenerbahçe
13:30
Beşiktas JK Beşiktas JK
13:30
Gazişehir Gaziantep FK Gazişehir Gaziantep FK
Türkiye (Diğer) - U19 Elit B
12:00
Çaykur Rizespor Çaykur Rizespor
12:00
Altay Altay
12:00
Sakaryaspor U19 Sakaryaspor U19
12:00
Ümraniyespor Ümraniyespor
12:00
Pendikspor U19 Pendikspor U19
12:00
Denizlispor Denizlispor
12:00
Ankara Keçiörengücü Ankara Keçiörengücü
12:00
Bodrum FK U19 Bodrum FK U19
12:00
Adanaspor AŞ Adanaspor AŞ
12:00
Bandırmaspor Bandırmaspor
12:00
Bayrampasa Spor A.S. U19 Bayrampasa Spor A.S. U19
12:00
Gençlerbirliği Gençlerbirliği
13:00
Manisa Futbol Kulubu Manisa Futbol Kulubu
13:00
Yomra Spor U19 Yomra Spor U19
13:00
Vavacars Karagümrük Vavacars Karagümrük
13:00
Göztepe Göztepe
13:00
Eskişehirspor Eskişehirspor
13:00
Bursaspor Bursaspor
İngiltere - Championship
15:30
West Bromwich Albion West Bromwich Albion
15:30
Leicester City FC Leicester City FC
18:00
Birmingham City Birmingham City
18:00
Rotherham United Rotherham United
18:00
Hull City Hull City
18:00
Watford Watford
18:00
Ipswich Town Ipswich Town
18:00
Coventry City Coventry City
18:00
Leeds United Leeds United
18:00
Middlesbrough Middlesbrough
18:00
Millwall Millwall
18:00
Sunderland Sunderland
18:00
Plymouth Argyle Plymouth Argyle
18:00
Stoke City Stoke City
18:00
Sheffield Wednesday Sheffield Wednesday
18:00
Blackburn Rovers Blackburn Rovers
18:00
Southampton Southampton
18:00
Cardiff City Cardiff City
18:00
Swansea City Swansea City
18:00
Huddersfield Town Huddersfield Town
İngiltere - Lig 1
18:00
Northampton Town Northampton Town
18:00
Portsmouth Portsmouth
İngiltere - Ulusal Lig
18:00
AFC Fylde AFC Fylde
18:00
Hartlepool United Hartlepool United
18:00
Barnet FC Barnet FC
18:00
Dagenham and Redbridge FC Dagenham and Redbridge FC
18:00
Bromley Bromley
18:00
Rochdale Rochdale
18:00
Chesterfield FC Chesterfield FC
18:00
Altrincham Altrincham
18:00
Eastleigh Eastleigh
18:00
Southend United Southend United
18:00
FC Halifax Town FC Halifax Town
18:00
Solihull Moors Solihull Moors
18:00
Kidderminster Harriers FC Kidderminster Harriers FC
18:00
Ebbsfleet United FC Ebbsfleet United FC
18:00
Oldham Athletic Oldham Athletic
18:00
Boreham Wood FC Boreham Wood FC
18:00
Oxford City Oxford City
18:00
Maidenhead United FC Maidenhead United FC
18:00
Wealdstone Wealdstone
18:00
Aldershot Town FC Aldershot Town FC
18:00
Woking Woking
18:00
Gateshead Gateshead
18:00
York City FC York City FC
18:00
Dorking Wanderers Dorking Wanderers
18:00
Altrincham Altrincham
18:00
Dorking Wanderers Dorking Wanderers
18:00
Southend United Southend United
18:00
Wealdstone Wealdstone
İspanya - LaLiga 2
18:15
Cartagena Cartagena
18:15
Sporting de Gijon Sporting de Gijon
18:15
CD Eldense CD Eldense
18:15
Tenerife Tenerife
20:30
Real Zaragoza Real Zaragoza
20:30
Leganes Leganes
23:00
Levante Levante
23:00
Real Valladolid Real Valladolid
İspanya - Primera Federacion
18:00
Sestao River Club Sestao River Club
18:00
Lugo Lugo
18:00
CF Intercity CF Intercity
18:00
Merida AD Merida AD
18:00
Atl. Madrid (A) Atl. Madrid (A)
18:00
CR Granada CR Granada
20:00
UD Cornella UD Cornella
20:00
CF Rayo Majadahonda CF Rayo Majadahonda
20:00
SD Tarazona SD Tarazona
20:00
CF Fuenlabrada CF Fuenlabrada
20:00
Castellon Castellon
20:00
Linares Linares
22:00
Cultural Leonesa Cultural Leonesa
22:00
Real Union Irun Real Union Irun
22:00
Malaga Malaga
22:00
Atletico Sanluqueno CF Atletico Sanluqueno CF
İspanya - Segunda Federacion
17:45
Real Oviedo B Real Oviedo B
17:45
CD Covadonga CD Covadonga
18:30
Real Valladolid Promesas Real Valladolid Promesas
18:30
Zamora Zamora
18:30
UD Mutilvera UD Mutilvera
18:30
Utebo FC Utebo FC
18:45
Coruxo FC Coruxo FC
18:45
Ourense CF Ourense CF
19:00
CD Guijuelo CD Guijuelo
19:00
RC Deportivo Fabril RC Deportivo Fabril
19:00
AD San Juan Pamplona AD San Juan Pamplona
19:00
Deportivo Aragon Deportivo Aragon
19:00
Betis Deportivo Balompie Betis Deportivo Balompie
19:00
Yeclano Deportivo Yeclano Deportivo
20:00
CD Tudelano CD Tudelano
20:00
UD Barbastro UD Barbastro
20:00
Terrassa Terrassa
20:00
Alzira Alzira
21:00
Arenas Club Getxo Arenas Club Getxo
21:00
Deportivo Alaves B Deportivo Alaves B
21:00
Orihuela Orihuela
21:00
Cadiz CF B Cadiz CF B
Almanya - 2. Bundesliga
15:00
Holstein Kiel Holstein Kiel
15:00
Wehen Wehen
15:00
Nürnberg Nürnberg
15:00
Fortuna Düsseldorf Fortuna Düsseldorf
15:00
Eintracht Braunschweig Eintracht Braunschweig
15:00
Greuther Furth Greuther Furth
22:30
Magdeburg Magdeburg
22:30
Kaiserslautern Kaiserslautern
Almanya - 3. Lig
16:00
1. FC Saarbrucken 1. FC Saarbrucken
16:00
SC Preussen 06 Munster SC Preussen 06 Munster
16:00
SV Waldhof Mannheim 07 SV Waldhof Mannheim 07
16:00
Ingolstadt Ingolstadt
16:00
Arminia Bielefeld Arminia Bielefeld
16:00
Erzgebirge Erzgebirge
16:00
Rot Weiss Essen Rot Weiss Essen
16:00
Sandhausen Sandhausen
16:00
Duisburg Duisburg
16:00
Lubeck Lubeck
18:30
FC Viktoria Cologne FC Viktoria Cologne
18:30
Ulm 1846 Ulm 1846
Fransa - Championnat National U19
16:30
Le Havre AC Le Havre AC
16:30
US Quevilly-Rouen Metropole US Quevilly-Rouen Metropole
16:30
Stade Rennais FC Stade Rennais FC
16:30
Stade Lavallois Mayenne Stade Lavallois Mayenne
16:30
AS Monaco FC AS Monaco FC
16:30
Marignane Gignac FC U19 Marignane Gignac FC U19
Fransa - Ligue 2
17:00
Bordeaux Bordeaux
17:00
Troyes Troyes
21:00
Amiens Amiens
21:00
AS Saint-Etienne AS Saint-Etienne
21:00
Ajaccio Ajaccio
21:00
Angers Angers
21:00
Pau FC Pau FC
21:00
USL Dunkerque USL Dunkerque
21:00
Auxerre Auxerre
21:00
US Quevilly-Rouen Metropole US Quevilly-Rouen Metropole
21:00
Caen Caen
21:00
Sporting Bastia Sporting Bastia
21:00
Stade Lavallois MFC Stade Lavallois MFC
21:00
Grenoble Grenoble
21:00
Guingamp Guingamp
21:00
Paris FC Paris FC
21:00
Rodez Aveyron Rodez Aveyron
21:00
US Concarneau US Concarneau
21:00
Valenciennes Valenciennes
21:00
FC Annecy FC Annecy
Fransa - Ulusal
21:30
Red Star FC Red Star FC
21:30
Nimes Olympique Nimes Olympique
İtalya - Bahar Şampiyonası
13:00
Juventus Turin Juventus Turin
13:00
Frosinone Calcio Frosinone Calcio
14:30
Cagliari Calcio Cagliari Calcio
14:30
Empoli FC Empoli FC
15:00
SS Lazio SS Lazio
15:00
AC Milan AC Milan
15:00
Hellas Verona FC Hellas Verona FC
15:00
Torino FC Torino FC
16:30
Atalanta BC Atalanta BC
16:30
US Lecce US Lecce
17:00
ACF Fiorentina ACF Fiorentina
17:00
Sassuolo Calcio Sassuolo Calcio
İtalya - Campionato Primavera 2
12:30
SSC Bari U19 SSC Bari U19
12:30
SS Monopoli U19 SS Monopoli U19
13:00
Benevento Calcio Benevento Calcio
13:00
Virtus Entella Virtus Entella
13:00
FC Crotone FC Crotone
13:00
Ternana Calcio U19 Ternana Calcio U19
13:00
Pescara Calcio Pescara Calcio
13:00
Cosenza Calcio Cosenza Calcio
13:30
Pisa Calcio Pisa Calcio
13:30
Palermo FC Palermo FC
14:30
Como 1907 Como 1907
14:30
AC Feralpisalo U19 AC Feralpisalo U19
16:15
Ascoli Calcio 1898 FC Ascoli Calcio 1898 FC
16:15
Cesena Cesena
16:30
AS Cittadella AS Cittadella
16:30
US Albinoleffe U19 US Albinoleffe U19
16:30
US Cremonese US Cremonese
16:30
AC Reggiana 1919 AC Reggiana 1919
16:30
Calcio Padova Calcio Padova
16:30
Parma Calcio 1913 Parma Calcio 1913
16:30
AC Renate U19 AC Renate U19
16:30
Venezia FC Venezia FC
16:30
Spal Spal
16:30
Udinese Calcio Udinese Calcio
16:30
FC Sudtirol Bolzano U19 FC Sudtirol Bolzano U19
16:30
Brescia Calcio Brescia Calcio
16:30
Perugia Perugia
16:30
Spezia Calcio Spezia Calcio
16:30
US Salernitana US Salernitana
16:30
SSC Napoli SSC Napoli
17:30
US Alessandria Calcio 1912 US Alessandria Calcio 1912
17:30
LR Vicenza LR Vicenza
İtalya - Serie B
16:00
Cosenza Calcio Cosenza Calcio
16:00
Ternana Calcio Ternana Calcio
16:00
Feralpisalo Feralpisalo
16:00
Cittadella Cittadella
16:00
Modena FC Modena FC
16:00
Reggiana Reggiana
16:00
AC Pisa 1909 AC Pisa 1909
16:00
US Cremonese US Cremonese
16:00
Venezia FC Venezia FC
16:00
Ascoli Ascoli
18:15
Spezia Calcio Spezia Calcio
18:15
Parma Parma
İtalya - Serie C, Grup A
20:30
PRO Patria PRO Patria
20:30
Atalanta BC U23 Atalanta BC U23
20:30
Virtus Verona Virtus Verona
20:30
Triestina Calcio 1918 Triestina Calcio 1918
İtalya - Serie C, Grup B
18:15
Cesena Cesena
18:15
Juventus FC Juventus FC
18:15
Virtus Entella Virtus Entella
18:15
Delfino Pescara 1936 Delfino Pescara 1936
20:30
Ancona-Matelica Ancona-Matelica
20:30
US Citta di Pontedera US Citta di Pontedera
20:30
Carrarese Calcio Carrarese Calcio
20:30
USD Recanatese 1923 USD Recanatese 1923
20:30
AS Gubbio AS Gubbio
20:30
SPAL SPAL
22:45
Arezzo Arezzo
22:45
Lucchese Libertas 1905 Lucchese Libertas 1905
İtalya - Serie C, Grup C
18:15
Monterosi Tuscia Monterosi Tuscia
18:15
ACR Messina ACR Messina
Hollanda - Tweede Divisie
16:30
Assen Assen
16:30
Amsterdamsche FC Amsterdamsche FC
16:30
Excelsior Maassluis Excelsior Maassluis
16:30
VV Katwijk VV Katwijk
16:30
VV Noordwijk VV Noordwijk
16:30
De Treffers De Treffers
16:30
FC Lisse FC Lisse
16:30
Rijnsburgse Boys Rijnsburgse Boys
16:30
Hardenberg Hardenberg
16:30
Koninklijke HFC Koninklijke HFC
17:00
K.v.v. Quick Boys K.v.v. Quick Boys
17:00
Jong Sparta Rotterdam Jong Sparta Rotterdam
17:00
Spakenburg Spakenburg
17:00
GVVV GVVV
17:00
Kozakken Boys Kozakken Boys
17:00
Ado ´20 Ado ´20
17:30
Almere City FC Almere City FC
17:30
SSV Scheveningen SSV Scheveningen
Hollanda - U21 KNVB, Divisie 1
16:00
FC Groningen FC Groningen
16:00
ADO Den Haag ADO Den Haag
16:45
de Graafschap U21 de Graafschap U21
16:45
FC Volendam U21 FC Volendam U21
17:00
SC Cambuur SC Cambuur
17:00
GO Ahead Eagles U21 GO Ahead Eagles U21
17:00
Feyenoord Rotterdam Feyenoord Rotterdam
17:00
FC Twente Heracles FC Twente Heracles
Belçika - Challenger Pro Lig
18:00
Sl16 Football Campus Sl16 Football Campus
18:00
Zulte Zulte
22:00
RSC Anderlecht Futures RSC Anderlecht Futures
22:00
SK Beveren SK Beveren
22:00
KMSK Deinze KMSK Deinze
22:00
Club NXT Club NXT
Belçika - Nationale 1
22:00
Royal Olympic Charleroi Chatelet Farciennes Royal Olympic Charleroi Chatelet Farciennes
22:00
Jeugd KAA Gent Jeugd KAA Gent
22:00
KSK Heist KSK Heist
22:00
Royal Excelsior Virton Royal Excelsior Virton
22:00
Hoogstraten VV Hoogstraten VV
22:00
Ursl Vise Ursl Vise
22:00
KSC Lokeren Temse KSC Lokeren Temse
22:00
Tienen Tienen
22:00
Royal Knokke FC Royal Knokke FC
22:00
KFC Dessel Sport KFC Dessel Sport
22:30
Raal La Louviere Raal La Louviere
22:30
Jeugd Royal Charleroi SC Jeugd Royal Charleroi SC
Portekiz - Campeonato de Portugal
18:00
Vitoria Setubal Vitoria Setubal
18:00
Clube Oriental De Lisboa Clube Oriental De Lisboa
Portekiz - İkinci Lig
14:00
Oliveirense Oliveirense
14:00
FC Porto B FC Porto B
17:00
Nacional de Madeira Nacional de Madeira
17:00
FC Pacos Ferreira FC Pacos Ferreira
23:30
Avs Futebol Sad Avs Futebol Sad
23:30
SL Benfica B SL Benfica B
Portekiz - Liga Portugal 3
17:45
Amora FC Amora FC
17:45
Academica de Coimbra Academica de Coimbra
23:45
FC Felgueiras 1932 FC Felgueiras 1932
23:45
CF Canelas 2010 CF Canelas 2010
Portekiz - U19 Şampiyonası
14:00
Pacos Ferreira Pacos Ferreira
14:00
FC Porto FC Porto
15:00
SC Lusitania SC Lusitania
15:00
SCU Torreense SCU Torreense
18:00
FC Alverca FC Alverca
18:00
Sporting CP Sporting CP
18:00
SC Beira-Mar SC Beira-Mar
18:00
GD Estoril Praia GD Estoril Praia
18:00
Sporting Clube Farense Sporting Clube Farense
18:00
OS Belenenses OS Belenenses
18:00
Academica Coimbra Academica Coimbra
18:00
Vitoria Setubal Vitoria Setubal
18:00
Maritimo Maritimo
18:00
FC Vizela FC Vizela
18:00
Chaves Chaves
18:00
Vitoria Guimaraes Vitoria Guimaraes
18:00
Lusitania FC Lourosa Lusitania FC Lourosa
18:00
Boavista Porto Boavista Porto
18:00
SC Braga SC Braga
18:00
FC Famalicao FC Famalicao
İskoçya - Lig 1
18:00
Alloa Athletic FC Alloa Athletic FC
18:00
Annan Athletic FC Annan Athletic FC
18:00
Falkirk FC Falkirk FC
18:00
Cove Rangers FC Cove Rangers FC
18:00
Hamilton Academical FC Hamilton Academical FC
18:00
Queen of The South FC Queen of The South FC
18:00
Kelty Hearts FC Kelty Hearts FC
18:00
Edinburgh City FC Edinburgh City FC
18:00
Stirling Albion FC Stirling Albion FC
18:00
Montrose Montrose
İskoçya - Lig 2
18:00
East Fife East Fife
18:00
Spartans Spartans
18:00
Elgin City FC Elgin City FC
18:00
Clyde FC Clyde FC
18:00
Forfar Athletic FC Forfar Athletic FC
18:00
Stranraer Stranraer
18:00
Peterhead Peterhead
18:00
Dumbarton FC Dumbarton FC
18:00
Stenhousemuir Stenhousemuir
18:00
Bonnyrigg Rose Bonnyrigg Rose
İskoçya - Şampiyona
18:00
Ayr United FC Ayr United FC
18:00
Arbroath FC Arbroath FC
18:00
Dunfermline Athletic FC Dunfermline Athletic FC
18:00
Queens Park FC Queens Park FC
18:00
Inverness Caledonian Thistle FC Inverness Caledonian Thistle FC
18:00
Raith Rovers FC Raith Rovers FC
18:00
Greenock Morton FC Greenock Morton FC
18:00
Dundee United Dundee United
18:00
Partick Thistle FC Partick Thistle FC
18:00
Airdrieonians FC Airdrieonians FC
ABD - NCAA Division I Ulusal Şampiyonası
22:00
West Virginia Mountaineers West Virginia Mountaineers
22:00
Loyola Marymount Lions Loyola Marymount Lions
Almanya - A-Junioren-Bundesliga Batı
15:00
VFL Bochum VFL Bochum
15:00
SC Verl U19 SC Verl U19
Almanya - A-Junioren-Bundesliga Güney/Güneybatı
14:00
1. FC Kaiserslautern 1. FC Kaiserslautern
14:00
SV Sandhausen SV Sandhausen
15:00
1. FC Nuremberg 1. FC Nuremberg
15:00
FC Augsburg FC Augsburg
15:00
FC Ingolstadt 04 FC Ingolstadt 04
15:00
Greuther Furth Greuther Furth
16:00
Karlsruher SC Karlsruher SC
16:00
1. FC Heidenheim 1. FC Heidenheim
Almanya - A-Junioren-Bundesliga, Kuzey/Kuzeydoğu
13:00
FC St Pauli FC St Pauli
13:00
Hamburger SV Hamburger SV
14:00
SV Meppen SV Meppen
14:00
VFL Wolfsburg VFL Wolfsburg
15:00
Eintracht Braunschweig Eintracht Braunschweig
15:00
VFL Osnabruck VFL Osnabruck
15:00
Hertha BSC Hertha BSC
15:00
Dynamo Dresden Dynamo Dresden
Almanya - Bayernliga Güney
15:00
TSV 1874 Kottern TSV 1874 Kottern
15:00
TSV Landsberg am Lech TSV Landsberg am Lech
15:30
FC Pipinsried FC Pipinsried
15:30
TSV 1860 Munich II TSV 1860 Munich II
15:30
TSV 1896 Rain TSV 1896 Rain
15:30
Heimstetten Heimstetten
16:00
SV Erlbach SV Erlbach
16:00
Ismaning Ismaning
Almanya - Bayernliga Kuzey
16:00
Neudrossenfeld Neudrossenfeld
16:00
SV Donaustauf SV Donaustauf
16:00
Bayern Hof Bayern Hof
16:00
ATSV Erlangen ATSV Erlangen
16:00
Wurzburger FV Wurzburger FV
16:00
ASV Cham ASV Cham
16:00
DJK Gebenbach DJK Gebenbach
16:00
VFB Eichstatt VFB Eichstatt
16:00
SPVGG Hankofen-Hailing SPVGG Hankofen-Hailing
16:00
TSV Kornburg TSV Kornburg
16:00
ASV Neumarkt ASV Neumarkt
16:00
SC Eltersdorf SC Eltersdorf
18:00
Jahn Regensburg II Jahn Regensburg II
18:00
Ingolstadt 04 (A) Ingolstadt 04 (A)
Almanya - Bölgesel Ligi Bavaria
14:30
Bayern Munich II Bayern Munich II
14:30
Buchbach Buchbach
16:00
1. FC Schweinfurt 05 1. FC Schweinfurt 05
16:00
Vilzing Vilzing
16:00
FC Augsburg II FC Augsburg II
16:00
SV Schalding-Heining SV Schalding-Heining
Almanya - Bölgesel Ligi Güneybatı
16:00
VfR 1921 Aalen VfR 1921 Aalen
16:00
Koblenz 1911 Koblenz 1911
16:00
Bahlinger Bahlinger
16:00
VfB Stuttgart II VfB Stuttgart II
16:00
SG Barockstadt Fulda-Lehnerz SG Barockstadt Fulda-Lehnerz
16:00
Freiburg Freiburg
16:00
Hoffenheim (A) Hoffenheim (A)
16:00
FC 08 Homburg-Saar FC 08 Homburg-Saar
16:00
TSV Schott Mainz TSV Schott Mainz
16:00
FC Astoria Walldorf FC Astoria Walldorf
16:00
TSV Steinbach 1921 TSV Steinbach 1921
16:00
FSV Mainz II FSV Mainz II
Almanya - Bölgesel Ligi Kuzeydoğu
16:00
Jena Jena
16:00
Meuselwitz Meuselwitz
18:00
Dynamo Dynamo
18:00
BSG Chemie Leipzig BSG Chemie Leipzig
Almanya - Bölgesel Ligi, Kuzey
15:00
1. FC Phonix Lubeck 1. FC Phonix Lubeck
15:00
Hannover 96 (A) Hannover 96 (A)
15:00
Hamburg (A) Hamburg (A)
15:00
FC Teutonia Ottensen 1905 FC Teutonia Ottensen 1905
16:00
TSV Havelse TSV Havelse
16:00
Bremer SV 1906 Bremer SV 1906
16:00
FC St. Pauli II FC St. Pauli II
16:00
Eimsbutteler TV Eimsbutteler TV
17:00
Kilia Kiel Kilia Kiel
17:00
Oldenburg Oldenburg
17:00
SV Meppen 1912 SV Meppen 1912
17:00
Holstein Kiel II Holstein Kiel II
Almanya - Bremen-Liga
15:00
OSC Bremerhaven OSC Bremerhaven
15:00
FC Union 60 Bremen FC Union 60 Bremen
15:00
BTS Neustadt BTS Neustadt
15:00
Tura Bremen Tura Bremen
15:00
SV Hemelingen SV Hemelingen
15:00
TUS Komet Arsten TUS Komet Arsten
16:00
SG Aumund-Vegesack SG Aumund-Vegesack
16:00
TS Woltmershausen TS Woltmershausen
16:00
ESC Geestemunde ESC Geestemunde
16:00
Leher TS Leher TS
Almanya - Hessenliga
16:00
Baunatal Baunatal
16:00
SV Adler Weidenhausen SV Adler Weidenhausen
16:00
VfB Marburg VfB Marburg
16:00
SV Steinbach 1920 SV Steinbach 1920
16:00
Steinbach Steinbach
16:00
E. Stadtallendorf E. Stadtallendorf
16:00
Hanauer SC Hanauer SC
16:00
SC Viktoria 06 Griesheim SC Viktoria 06 Griesheim
19:00
FC 1906 Erlensee FC 1906 Erlensee
19:00
FC Giessen FC Giessen
Almanya - Oberliga BW
13:00
S. Grossaspach S. Grossaspach
13:00
TSV Essingen TSV Essingen
16:00
FC Denzlingen FC Denzlingen
16:00
TSG Backnang TSG Backnang
16:00
1 FC Normannia Schwabisch Gmund 1 FC Normannia Schwabisch Gmund
16:00
FV Ravensburg FV Ravensburg
16:00
FSV 08 Bietigheim-Bissingen FSV 08 Bietigheim-Bissingen
16:00
08 Villingen 08 Villingen
16:00
SV Oberachern SV Oberachern
16:00
FSV Hollenbach FSV Hollenbach
16:00
Pforzheim Pforzheim
16:00
Atsv Mutschelbach Atsv Mutschelbach
16:00
FC Holzhausen FC Holzhausen
16:00
SSV Reutlingen SSV Reutlingen
Almanya - Oberliga Hamburg
15:00
Duneberger SV Duneberger SV
15:00
HEBC Hamburg HEBC Hamburg
16:00
FC Türkiye Wilhelmsburg FC Türkiye Wilhelmsburg
16:00
SV Rugenbergen 1925 SV Rugenbergen 1925
19:00
Wandsbeker TSV Concordia 1881 Wandsbeker TSV Concordia 1881
19:00
Etsv Hamburg Etsv Hamburg
Almanya - Oberliga Mittelrhein
16:30
FC Germania Teveren FC Germania Teveren
16:30
FC Union Schafhausen FC Union Schafhausen
Almanya - Oberliga Niedersachsen
16:00
Stk Eilvese Stk Eilvese
16:00
MTV Eintracht Celle MTV Eintracht Celle
18:00
TUS Bersenbruck TUS Bersenbruck
18:00
1. FC Germania Egestorf/Langreder 1. FC Germania Egestorf/Langreder
Almanya - Oberliga NOFV Güney
15:00
Plauen Plauen
15:00
Magdeburg (A) Magdeburg (A)
15:00
FC Grimma FC Grimma
15:00
VfL Halle 1896 VfL Halle 1896
15:00
SC Freital SC Freital
15:00
SG Union Sandersdorf SG Union Sandersdorf
15:00
Ludwigsfelder Ludwigsfelder
15:00
FC Einheit Rudolstadt FC Einheit Rudolstadt
15:00
FC Einheit Wernigerode FC Einheit Wernigerode
15:00
FSV Motor Marienberg FSV Motor Marienberg
15:30
Bischofswerdaer FV 1908 Bischofswerdaer FV 1908
15:30
SV 09 Arnstadt SV 09 Arnstadt
Almanya - Oberliga NOFV Kuzey
15:30
SV Tasmania Berlin SV Tasmania Berlin
15:30
SG Dynamo Schwerin SG Dynamo Schwerin
Almanya - Oberliga Rheinland-Pfa
16:00
Arminia Ludwigshafen Arminia Ludwigshafen
16:00
SV Auersmacher SV Auersmacher
16:00
FC Rot-Weiss Koblenz FC Rot-Weiss Koblenz
16:00
FC Cosmos Koblenz FC Cosmos Koblenz
16:30
Mechtersheim Mechtersheim
16:30
VfR Wormatia 08 Worms VfR Wormatia 08 Worms
17:00
VfR Baumholder 1886 VfR Baumholder 1886
17:00
FC Karbach FC Karbach
17:00
FV Diefflen FV Diefflen
17:00
SV. Gonsenheim SV. Gonsenheim
17:00
Engers Engers
17:00
K´Lautern (A) K´Lautern (A)
17:00
FC Bitburg 1919 FC Bitburg 1919
17:00
FK 03 Pirmasens FK 03 Pirmasens
18:00
SV Morlautern SV Morlautern
18:00
Eintracht Trier Eintracht Trier
Almanya - Regionalliga Batı
16:00
RW Oberhausen RW Oberhausen
16:00
SC Wiedenbruck SC Wiedenbruck
16:00
Rot Weiss Ahlen Rot Weiss Ahlen
16:00
SV Rodinghausen SV Rodinghausen
16:00
1. FC Bocholt 1. FC Bocholt
16:00
FC Schalke 04 II FC Schalke 04 II
16:00
1. FC Duren 1. FC Duren
16:00
Borussia Monchengladbach II Borussia Monchengladbach II
16:00
Lippstadt 08 Lippstadt 08
16:00
Velbert Velbert
16:00
Wuppertaler Wuppertaler
16:00
Alemannia Aachen Alemannia Aachen
Almanya - Schleswig-Holstein-Liga
15:30
SC Weiche Flensburg 08 II SC Weiche Flensburg 08 II
15:30
FC Dornbreite FC Dornbreite
15:30
TSV Bordesholm TSV Bordesholm
15:30
SV Eichede SV Eichede
16:00
TSV Nordmark Satrup TSV Nordmark Satrup
16:00
Inter Turkspor Kiel Inter Turkspor Kiel
16:00
Eckernförder Eckernförder
16:00
VfB Lubeck II VfB Lubeck II
17:00
Mtsv Hohenwestedt Mtsv Hohenwestedt
17:00
TSB Flensburg TSB Flensburg
17:00
Oldenburger SV Oldenburger SV
17:00
PSV Union Neumunster PSV Union Neumunster
Andorra - Premier Lig
22:30
CF Atletic America CF Atletic America
22:30
Inter Club de Escaldes Inter Club de Escaldes
Angola - Girabola
17:00
Recreativo Do Libolo Recreativo Do Libolo
17:00
Cr Uniao de Malanje Cr Uniao de Malanje
17:30
Sporting Clube de Cabinda Sporting Clube de Cabinda
17:30
Santa Rita Santa Rita
18:00
Atletico Petroleos de Luanda Atletico Petroleos de Luanda
18:00
Petroleos Do Lobito Petroleos Do Lobito
18:00
CD Lunda Sul CD Lunda Sul
18:00
Sagrada Esperanca Sagrada Esperanca
Arjantin - Primera Nacional
23:00
CD Maipu CD Maipu
23:00
Deportivo Riestra AFBC Deportivo Riestra AFBC
Arnavutluk - Kategoria e Pare
15:30
KS Korabi Peshkopi KS Korabi Peshkopi
15:30
Luz i Vogel Luz i Vogel
15:30
FK Tomori Berat FK Tomori Berat
15:30
KF Bylis Ballsh KF Bylis Ballsh
15:30
Flamurtari Vlore Flamurtari Vlore
15:30
KS Kastrioti Kruje KS Kastrioti Kruje
15:30
KS Burreli KS Burreli
15:30
FK Vora FK Vora
15:30
KS Besa Kavaje KS Besa Kavaje
15:30
KF Apolonia Fier KF Apolonia Fier
19:00
Af Elbasani Af Elbasani
19:00
Lushnja Lushnja
Arnavutluk - Kategoria Superiore
15:30
KF Egnatia Rrogozhine KF Egnatia Rrogozhine
15:30
Vllaznia Shkoder Vllaznia Shkoder
19:00
KF Skenderbeu Korce KF Skenderbeu Korce
19:00
KF Erzeni Shijak KF Erzeni Shijak
Avustralya - A-Ligi
09:30
Western United FC Western United FC
0 : 1
Wellington Phoenix FC Wellington Phoenix FC
11:45
Sydney FC Sydney FC
11:45
Perth Glory Perth Glory
Avusturya - 2. Liga
16:30
First Vienna First Vienna
16:30
Schwarz Weiss Bregenz Schwarz Weiss Bregenz
Avusturya - Bundesliga
19:00
FC Salzburg FC Salzburg
19:00
Wolfsberger AC Wolfsberger AC
19:00
SK Austria Klagenfurt SK Austria Klagenfurt
19:00
Hartberg Hartberg
19:00
WSG Tirol WSG Tirol
19:00
Rapid Wien Rapid Wien
Azerbaycan - Premier Lig
15:00
ARAZ NAKCHIVAN PFK ARAZ NAKCHIVAN PFK
15:00
Sabail FK Sabail FK
17:30
PFK TURAN TOVUZ PFK TURAN TOVUZ
17:30
Sumgayit FK Sumgayit FK
BAE - Arap Körfez Ligi
15:45
Al-Wasl FC Al-Wasl FC
15:45
AL Bataeh (UAE) AL Bataeh (UAE)
18:30
Baniyas Club Baniyas Club
18:30
Al Jazira (Uae) Al Jazira (Uae)
Bahreyn - Premier Lig
19:00
AL HIDD AL HIDD
19:00
Al-Ahli SC Manama Al-Ahli SC Manama
19:00
AL Hala AL Hala
19:00
EAST RIFFA EAST RIFFA
Beyaz Rusya - Vysshaya Ligi
14:00
FC Dinamo Brest FC Dinamo Brest
14:00
Belshina Belshina
14:00
Dinamo Minsk Dinamo Minsk
14:00
FC Torpedo Belaz Zhodino FC Torpedo Belaz Zhodino
14:00
FC Minsk FC Minsk
14:00
Isloch Isloch
14:00
Energetik BGU Minsk Energetik BGU Minsk
14:00
Slavia Mozyr Slavia Mozyr
14:00
FC Gomel FC Gomel
14:00
FC Slutsk FC Slutsk
14:00
Shakhter Soligorsk Shakhter Soligorsk
14:00
Bate Borisov Bate Borisov
14:00
Neman Grodno Neman Grodno
14:00
Naftan Novopolotsk Naftan Novopolotsk
Bolivya - Copa Division Profesional
02:00
Club Bolivar Club Bolivar
02:00
FC Universitario de Vinto FC Universitario de Vinto
22:00
Club Aurora Club Aurora
22:00
Always Ready Always Ready
Bolivya - Profesyonel Lig
02:00
Club Bolivar Club Bolivar
4 : 1
CD Real Tomayapo CD Real Tomayapo
03:30
Jorge Wilstermann Jorge Wilstermann
03:30
The Strongest The Strongest
22:00
Always Ready Always Ready
22:00
Oriente Petrolero Oriente Petrolero
22:00
Vaca Diez Vaca Diez
22:00
Blooming Blooming
22:00
Libertad Gran Mamore Libertad Gran Mamore
22:00
Club Aurora Club Aurora
22:00
Independiente Petrolero Independiente Petrolero
22:00
Real Santa Cruz Real Santa Cruz
Bosna Hersek - Premier Lig
15:30
FK Tuzla City FK Tuzla City
15:30
FK Zeljeznicar Sarajevo FK Zeljeznicar Sarajevo
18:00
FK Sloga Doboj FK Sloga Doboj
18:00
FK Borac Banja Luka FK Borac Banja Luka
Botsvana - Premier Lig
17:00
Police Xi Police Xi
17:00
Gaborone United Gaborone United
17:00
Masitaoka FC Masitaoka FC
17:00
Vtm FC Vtm FC
17:00
Morupule Wanderers Morupule Wanderers
17:00
Orapa United Orapa United
17:00
Security Systems FC Security Systems FC
17:00
Jwaneng Galaxy Jwaneng Galaxy
17:00
Nico United Nico United
17:00
Holy Ghost Holy Ghost
Brezilya - Carioca, Serie B1
23:00
Duque De Caxias RJ Duque De Caxias RJ
23:00
Serrano FC RJ Serrano FC RJ
Bulgaristan - B PFG
15:00
FC Strumska Slava FC Strumska Slava
15:00
CHERNOMORETS BALCHIK CHERNOMORETS BALCHIK
15:00
FC Dunav 2010 FC Dunav 2010
15:00
PFC SPARTAK PLEVEN PFC SPARTAK PLEVEN
15:00
PFC Belasitsa Petrich PFC Belasitsa Petrich
15:00
FC Yantra Gabrovo FC Yantra Gabrovo
Bulgaristan - Parva Liga
13:30
FK Hebar Pazardzhik FK Hebar Pazardzhik
13:30
FC CSKA 1948 FC CSKA 1948
16:00
SFC Etar Veliko Tarnovo SFC Etar Veliko Tarnovo
16:00
PFC Cherno More Varna PFC Cherno More Varna
18:30
PFC Levski Sofya PFC Levski Sofya
18:30
PFC Lokomotiv Plovdiv PFC Lokomotiv Plovdiv
Cebelitarık - Ulusal Lig
18:30
Mons Calpe SC Mons Calpe SC
18:30
Europa FC Europa FC
21:30
Glacis United FC Glacis United FC
21:30
Lynx FC Lynx FC
Çekya - 1st Division
17:00
SK Dynamo Ceske Budejovice SK Dynamo Ceske Budejovice
17:00
FC Hradec Kralove FC Hradec Kralove
17:00
FK Mlada Boleslav FK Mlada Boleslav
17:00
MFK Karniva MFK Karniva
17:00
FK Jablonec FK Jablonec
17:00
FK Teplice FK Teplice
17:00
SK Sigma Olomouc SK Sigma Olomouc
17:00
1 FC Slovacko Uherske Hradiste 1 FC Slovacko Uherske Hradiste
20:00
Bohemians Prag 1905 Bohemians Prag 1905
20:00
FC Slovan Liberec FC Slovan Liberec
Cezayir - Lig 1
18:45
ASO Chlef ASO Chlef
18:45
US Souf US Souf
18:45
JS Saoura JS Saoura
18:45
ES Setif ES Setif
20:00
MC Oran MC Oran
20:00
JS Kabylie JS Kabylie
Cezayir - Ligue 1, Reserves
12:00
Js Saoura Js Saoura
12:00
ES Setif ES Setif
Cezayir - Ligue 2
16:00
MSP Batna MSP Batna
16:00
CA Batna CA Batna
16:00
USM EL Harrach USM EL Harrach
16:00
USM Annaba USM Annaba
16:00
AS Ain Mlila AS Ain Mlila
16:00
AS Khroub AS Khroub
16:00
Js Bordj Menaiel Js Bordj Menaiel
16:00
Olympique Magrane Olympique Magrane
16:00
MO Constantine MO Constantine
16:00
ES El Ghozlane ES El Ghozlane
16:00
MC EL Eulma MC EL Eulma
16:00
Ib Khemis El Khechna Ib Khemis El Khechna
16:00
Nrb Teleghma Nrb Teleghma
16:00
HB Chelghoum Laid HB Chelghoum Laid
16:00
Irb Ouargla Irb Ouargla
16:00
Olympique Akbou Olympique Akbou
Çin - Çin Süper Ligi, Kadınlar
10:00
Henan Jianye Henan Jianye
10:00
Jiangsu LFC Jiangsu LFC
10:00
Wuhan Jianghan University Wuhan Jianghan University
10:00
Zhejiang Hangzhou Zhejiang Hangzhou
10:00
Chongqing Yongchuan Chongqing Yongchuan
10:00
Changchun Jiuyin Loans Changchun Jiuyin Loans
10:00
Guangdong Meizhou Hakka FC Guangdong Meizhou Hakka FC
10:00
Shandong Sports Lottery Shandong Sports Lottery
10:00
Sichuan WFC Sichuan WFC
10:00
Shanghai Shengli Shanghai Shengli
10:00
Shaanxi Chang An Athletic FC Shaanxi Chang An Athletic FC
10:00
Beijing Bg Phoenix FC Beijing Bg Phoenix FC
Danimarka - 1.Lig
15:00
Soenderjyske Soenderjyske
15:00
Hilleroed Fodbold Hilleroed Fodbold
Ekvador - LigaPro Primera A
20:30
CD El Nacional CD El Nacional
20:30
CSD Independiente del Valle CSD Independiente del Valle
23:00
Guayaquil City FC Guayaquil City FC
23:00
Gualaceo SC Gualaceo SC
23:00
Libertad Loja Libertad Loja
23:00
Cumbaya FC Cumbaya FC
El Salvador - Segunda Division
23:30
Atletico Balboa Atletico Balboa
23:30
CD Santiagueno CD Santiagueno
Endonezya - Liga 1
11:00
Persik Kediri Persik Kediri
0 : 0
Dewa United Dewa United
11:00
Barito Putera Barito Putera
0 : 0
Borneo Samarinda Borneo Samarinda
Etiyopya - Premier Lig
15:00
Saint George SC Saint George SC
15:00
Bahir Dar Kenema FC Bahir Dar Kenema FC
18:00
Sidama Bunna SC Sidama Bunna SC
18:00
Hadiya Hossana FC Hadiya Hossana FC
Fildişi Sahili - Lig 1
18:30
Lys Sassandra Lys Sassandra
18:30
Mouna FC Mouna FC
18:30
SC Gagnoa SC Gagnoa
18:30
Bouake FC Bouake FC
18:30
SOA SOA
18:30
Club Omnisports de Korhogo Club Omnisports de Korhogo
Galler - Cymru Premier
17:30
Cardiff Metropolitan Üniversitesi FC Cardiff Metropolitan Üniversitesi FC
17:30
Aberystwyth Town FC Aberystwyth Town FC
17:30
Connahs Quay Nomads FC Connahs Quay Nomads FC
17:30
Barry Town United FC Barry Town United FC
17:30
Haverfordwest Haverfordwest
17:30
The New Saints The New Saints
17:30
Newtown AFC Newtown AFC
17:30
Colwyn Bay Colwyn Bay
17:30
Pontypridd Town Pontypridd Town
17:30
Caernarfon Town FC Caernarfon Town FC
20:15
Pen-y-Bont FC Pen-y-Bont FC
20:15
Bala Town FC Bala Town FC
Galler - Cymru Şampiyonası Güney
17:00
Trefelin BGC Trefelin BGC
17:00
Ammanford Ammanford
17:00
Abertillery Bluebirds Abertillery Bluebirds
17:00
Caerau Ely FC Caerau Ely FC
17:00
Baglan Dragons Baglan Dragons
17:00
Goytre Utd. Goytre Utd.
17:00
Cwmbran Celtic Cwmbran Celtic
17:00
Briton Ferry Llansawel Briton Ferry Llansawel
17:00
Llantwit Major Llantwit Major
17:00
Pontardawe Town FC Pontardawe Town FC
Galler - Cymru Şampiyonası, Kuzey
17:00
Llanidloes Town Llanidloes Town
17:00
Flint Town United FC Flint Town United FC
17:00
Mold Alexandra FC Mold Alexandra FC
17:00
Gresford Athletic Gresford Athletic
17:00
Airbus UK Broughton Airbus UK Broughton
17:00
Chirk AAA Chirk AAA
17:00
Buckley Town Buckley Town
17:00
Bangor 1876 FC Bangor 1876 FC
17:00
Caersws Caersws
17:00
Porthmadog Porthmadog
Gana - Premier Lig
18:00
Heart of Lions Heart of Lions
18:00
Dreams FC Dreams FC
Güney Afrika - Lig Kupası
16:00
Richards Bay FC Richards Bay FC
16:00
Stellenbosch FC Stellenbosch FC
Güney Afrika - Şampiyona
16:30
Casric Stars FC Casric Stars FC
16:30
Orbit College FC Orbit College FC
16:30
Milford FC Milford FC
16:30
Platinum City Rovers Platinum City Rovers
16:30
Venda Football Academy Venda Football Academy
16:30
Marumo Gallants FC Marumo Gallants FC
16:30
Pretoria Callies Pretoria Callies
16:30
Baroka FC Baroka FC
16:30
Upington City FC Upington City FC
16:30
Maritzburg United Maritzburg United
Gürcistan - Erovnuli Liga
13:00
FC Samtredia FC Samtredia
13:00
FC Samgurali Tskaltubo FC Samgurali Tskaltubo
13:00
FC Dinamo Batumi FC Dinamo Batumi
13:00
Torpedo Kutaisi Torpedo Kutaisi
13:00
FC Dila Gori FC Dila Gori
13:00
FC Telavi FC Telavi
13:00
FC Shukura Kobuleti FC Shukura Kobuleti
13:00
FC Gagra FC Gagra
18:30
Saburtalo Tbilisi Saburtalo Tbilisi
18:30
FC Dinamo Tbilisi FC Dinamo Tbilisi
Gürcistan - Erovnuli Liga 2
13:00
Merani Martvili Merani Martvili
13:00
Dinamo-2 Tbilisi Dinamo-2 Tbilisi
13:00
FC Gareji Sagarejo FC Gareji Sagarejo
13:00
FC Kolkheti-1913 Poti FC Kolkheti-1913 Poti
13:00
FC Spaeri FC Spaeri
13:00
FC Sioni Bolnisi FC Sioni Bolnisi
13:00
Kolkheti Khobi Kolkheti Khobi
13:00
FC WIT Georgia FC WIT Georgia
Hindistan - Hindistan Süper Ligi
17:30
Hyderabad FC Hyderabad FC
17:30
Mohun Bagan SG Mohun Bagan SG
Hindistan - I-Ligi
11:30
Real Kashmir Real Kashmir
11:30
Aizawl FC Aizawl FC
16:30
Gokulam Kerala FC Gokulam Kerala FC
16:30
Namdhari Sports Academy Namdhari Sports Academy
Hırvatístan - HNL
17:00
NK Osijek NK Osijek
17:00
HNK Rijeka HNK Rijeka
19:30
HNK Hajduk Split HNK Hajduk Split
19:30
HNK Gorica HNK Gorica
Hırvatístan - Prva NL
14:30
HNK Cibalia Vinkovci HNK Cibalia Vinkovci
14:30
Sibenik Sibenik
15:30
NK Dugopolje NK Dugopolje
15:30
HNK Vukovar 1991 HNK Vukovar 1991
Hong Kong, Çin - Federasyon Kupası
10:00
Hong Kong Rangers FC Hong Kong Rangers FC
10:00
Lee Man FC Lee Man FC
İngiltere - Isthmian Football Leag.
18:00
Carshalton Athletic Carshalton Athletic
18:00
Cheshunt FC Cheshunt FC
18:00
Concord Rangers Concord Rangers
18:00
Lewes Lewes
18:00
Dulwich Hamlet Dulwich Hamlet
18:00
Bognor Regis Bognor Regis
18:00
Enfield Town Enfield Town
18:00
Margate FC Margate FC
18:00
Folkestone Invicta Folkestone Invicta
18:00
Cray Wanderers Cray Wanderers
18:00
Haringey Borough FC Haringey Borough FC
18:00
Chatham Town Chatham Town
18:00
Hashtag United Hashtag United
18:00
Canvey Island Canvey Island
18:00
Hastings United FC Hastings United FC
18:00
Horsham FC Horsham FC
18:00
Hornchurch FC Hornchurch FC
18:00
Whitehawk Whitehawk
18:00
Kingstonian FC Kingstonian FC
18:00
Potters Bar Town Potters Bar Town
18:00
Wingate & Finchley Wingate & Finchley
18:00
Billericay Town Billericay Town
İngiltere - Konferans Güney
18:00
Aveley Aveley
18:00
Farnborough FC Farnborough FC
18:00
Bath City FC Bath City FC
18:00
Chelmsford City Chelmsford City
18:00
Braintree Town FC Braintree Town FC
18:00
Weymouth FC Weymouth FC
18:00
Eastbourne Borough Eastbourne Borough
18:00
Taunton Town Taunton Town
18:00
Hampton & Richmond Borough FC Hampton & Richmond Borough FC
18:00
Hemel Hempstead Town Hemel Hempstead Town
18:00
Havant & Waterlooville Havant & Waterlooville
18:00
Dover Athletic Dover Athletic
18:00
Maidstone United FC Maidstone United FC
18:00
Dartford FC Dartford FC
18:00
Torquay United Torquay United
18:00
Tonbridge Angels Tonbridge Angels
18:00
Truro City Truro City
18:00
ST Albans City ST Albans City
18:00
Weston Super Mare Weston Super Mare
18:00
Welling United Welling United
18:00
Worthing FC Worthing FC
18:00
Chippenham Town Chippenham Town
18:00
Yeovil Town Yeovil Town
18:00
Slough Town Slough Town
İngiltere - Konferans Kuzey
16:00
Bishop´s Stortford Bishop´s Stortford
16:00
South Shields South Shields
18:00
Brackley Town FC Brackley Town FC
18:00
Boston United FC Boston United FC
18:00
Chester FC Chester FC
18:00
Gloucester Gloucester
18:00
Chorley FC Chorley FC
18:00
Buxton FC Buxton FC
18:00
Curzon Ashton Curzon Ashton
18:00
Alfreton Town FC Alfreton Town FC
18:00
Hereford FC Hereford FC
18:00
Scunthorpe United Scunthorpe United
18:00
Kings Lynn Town Kings Lynn Town
18:00
Banbury United Banbury United
18:00
Peterborough Sports FC Peterborough Sports FC
18:00
Farsley Celtic Farsley Celtic
18:00
Rushall Olympic Rushall Olympic
18:00
Blyth Spartans AFC Blyth Spartans AFC
18:00
Southport Southport
18:00
Darlington Darlington
18:00
Spennymoor Town FC Spennymoor Town FC
18:00
Scarborough Athletic Scarborough Athletic
18:00
Warrington Town Warrington Town
18:00
Tamworth Tamworth
İngiltere - Northern Premier League
18:00
Ashton United FC Ashton United FC
18:00
Worksop Town Worksop Town
18:00
Bamber Bridge Bamber Bridge
18:00
Macclesfield FC Macclesfield FC
18:00
Basford United Basford United
18:00
Whitby Town Whitby Town
18:00
Bradford Park Avenue AFC Bradford Park Avenue AFC
18:00
Warrington Rylands 1906 FC Warrington Rylands 1906 FC
18:00
G´borough Trinity G´borough Trinity
18:00
FC United Of Manchester FC United Of Manchester
18:00
Guiseley AFC Guiseley AFC
18:00
Radcliffe FC Radcliffe FC
18:00
Marine FC Marine FC
18:00
Ilkeston Town FC Ilkeston Town FC
18:00
Matlock Town Matlock Town
18:00
Lancaster City Lancaster City
18:00
Morpeth Town Morpeth Town
18:00
Atherton Collieries AFC Atherton Collieries AFC
18:00
Stafford Rangers Stafford Rangers
18:00
Marske United Fc Marske United Fc
18:00
Workington Workington
18:00
Hyde United Hyde United
İngiltere - Premier Lig 2
16:00
Tottenham Hotspur FC Tottenham Hotspur FC
16:00
Manchester United FC Manchester United FC
16:00
Manchester City FC Manchester City FC
16:00
Crystal Palace FC Crystal Palace FC
İngiltere - Southern Football League,Premier Division Güney
18:00
Poole Town Poole Town
18:00
Winchester City FC Winchester City FC
18:00
Tiverton Town Tiverton Town
18:00
Hungerford Town Hungerford Town
18:00
Merthyr Town Merthyr Town
18:00
Salisbury FC Salisbury FC
18:00
Hendon Hendon
18:00
Swindon Supermarine Swindon Supermarine
18:00
Heyes & Yeading Heyes & Yeading
18:00
Plymouth Parkway Plymouth Parkway
18:00
Harrow Borough Harrow Borough
18:00
Gosport Borough Gosport Borough
18:00
Dorchester Town Dorchester Town
18:00
Beaconsfield Town Beaconsfield Town
18:00
Didcot Town Didcot Town
18:00
Walton & Hersham FC Walton & Hersham FC
18:00
Bracknell Town Bracknell Town
18:00
Hanwell Town Hanwell Town
18:00
Basingstoke Town Basingstoke Town
18:00
Sholing FC Sholing FC
18:00
Totton Totton
18:00
Chesham United Chesham United
İngiltere - Southern Football League,Premier Division Merkez
18:00
Barwell FC Barwell FC
18:00
Needham Market FC Needham Market FC
18:00
Bromsgrove Sporting Bromsgrove Sporting
18:00
Berkhamsted FC Berkhamsted FC
18:00
Halesowen Town FC Halesowen Town FC
18:00
Mickleover FC Mickleover FC
18:00
Hitchin Town Hitchin Town
18:00
Leamington FC Leamington FC
18:00
Kettering Forest Kettering Forest
18:00
AFC Sudbury AFC Sudbury
18:00
Nuneaton Borough FC Nuneaton Borough FC
18:00
Leiston Leiston
18:00
Redditch United Redditch United
18:00
Royston Town Royston Town
18:00
St Ives Town St Ives Town
18:00
Long Eaton United Long Eaton United
18:00
Stamford Stamford
18:00
AFC Telford United AFC Telford United
18:00
Stourbridge Stourbridge
18:00
Alvechurch Alvechurch
18:00
Leiston Leiston
18:00
Nuneaton Borough FC Nuneaton Borough FC
18:00
Stratford Town Stratford Town
18:00
Coalville Town Coalville Town
İspanya - Tercera Federacion, Grup 1
18:00
Arosa SC Arosa SC
18:00
UD Ourense UD Ourense
18:15
UD Barbadas UD Barbadas
18:15
RC Celta de Vigo C RC Celta de Vigo C
İspanya - Tercera Federacion, Grup 10
14:00
Sevilla FC C Sevilla FC C
14:00
CD Gerena CD Gerena
18:00
AD Ceuta B AD Ceuta B
18:00
La Palma CF La Palma CF
18:00
Cordoba CF B Cordoba CF B
18:00
Ayamonte CF Ayamonte CF
18:30
AD Cartaya AD Cartaya
18:30
Bollullos CF Bollullos CF
18:30
Espeleno Atletico Espeleno Atletico
18:30
CD Ciudad de Lucena CD Ciudad de Lucena
19:00
Conil CF Conil CF
19:00
Puente Genil FC Puente Genil FC
20:00
CD Cabecense CD Cabecense
20:00
Xerez Deportivo FC Xerez Deportivo FC
İspanya - Tercera Federacion, Grup 11
18:00
UD Arenal UD Arenal
18:00
CD Manacor CD Manacor
18:30
UD Poblense UD Poblense
18:30
Mallorca B Mallorca B
18:30
CD Binissalem CD Binissalem
18:30
CE Santanyi CE Santanyi
18:30
CE Mercadal CE Mercadal
18:30
UD Alcudia UD Alcudia
18:30
CE Felanitx CE Felanitx
18:30
CD Llosetense CD Llosetense
19:00
UD Collerense UD Collerense
19:00
CE Alaior CE Alaior
20:30
FC Inter Manacor FC Inter Manacor
20:30
CF Soller CF Soller
İspanya - Tercera Federacion, Grup 12
00:00
CD Buzanada CD Buzanada
0 : 1
Tenerife B Tenerife B
00:00
Arucas CF Arucas CF
1 : 1
UD Las Palmas Atletico UD Las Palmas Atletico
15:30
UD Teror UD Teror
15:30
UD Gran Tarajal UD Gran Tarajal
15:30
UD Tamaraceite UD Tamaraceite
15:30
CA Victoria CA Victoria
19:30
CD Santa Ursula CD Santa Ursula
19:30
V. Santa Brigida V. Santa Brigida
20:00
CD Herbania CD Herbania
20:00
UD Tenerife Sur Ibarra UD Tenerife Sur Ibarra
20:30
CD Union Sur Yaiza CD Union Sur Yaiza
20:30
San Bartolome CF San Bartolome CF
İspanya - Tercera Federacion, Grup 13
18:30
Montecasillas FC Montecasillas FC
18:30
Ucam Murcia II Ucam Murcia II
İspanya - Tercera Federacion, Grup 14
20:00
Arroyo CP Arroyo CP
20:00
Jerez CF Jerez CF
İspanya - Tercera Federacion, Grup 15
13:30
Pena Sport FC Pena Sport FC
13:30
CD Lerines CD Lerines
17:30
CD Alesves CD Alesves
17:30
CD Cantolagua CD Cantolagua
17:30
CD Avance Ezcabarte CD Avance Ezcabarte
17:30
CD Cortes Navarre CD Cortes Navarre
18:00
CD Oberena CD Oberena
18:00
Udc Txantrea Kke Udc Txantrea Kke
18:00
CD Beti Onak CD Beti Onak
18:00
FC Bidezarra FC Bidezarra
18:00
Beti Kozkor KE Beti Kozkor KE
18:00
CA Cirbonero CA Cirbonero
18:30
CD Subiza CD Subiza
18:30
CD Huarte CD Huarte
18:30
Ucd Burlades Ucd Burlades
18:30
SD Lagunak SD Lagunak
İspanya - Tercera Federacion, Grup 16
17:30
Comillas CF Comillas CF
17:30
Club Haro Deportivo Club Haro Deportivo
17:30
CD Berceo CD Berceo
17:30
CD Varea CD Varea
17:30
CD Calahorra B CD Calahorra B
17:30
Pena Balmaiso CF Pena Balmaiso CF
İspanya - Tercera Federacion, Grup 17
18:30
CD Caspe CD Caspe
18:30
CF Atletico de Monzon CF Atletico de Monzon
18:30
UD Fraga UD Fraga
18:30
CDJ Tamarite CDJ Tamarite
İspanya - Tercera Federacion, Grup 2
18:15
Luarca CF Luarca CF
18:15
CD Tuilla CD Tuilla
İspanya - Tercera Federacion, Grup 3
17:45
SD Torina SD Torina
17:45
UC Cartes UC Cartes
18:00
UM Escobedo UM Escobedo
18:00
SD Solares Medio Cudeyo SD Solares Medio Cudeyo
18:00
CD Bezana CD Bezana
18:00
Castro FC Castro FC
18:30
AD Siete Villas AD Siete Villas
18:30
CD Guarnizo CD Guarnizo
19:00
CD Elemental Atletico Mineros CD Elemental Atletico Mineros
19:00
UD Samano UD Samano
19:00
CD Colindres CD Colindres
19:00
Velarde CF Velarde CF
19:30
CF Vimenor CF Vimenor
19:30
CD Tropezon CD Tropezon
20:30
CD Revilla CD Revilla
20:30
SD Atletico Albericia SD Atletico Albericia
İspanya - Tercera Federacion, Grup 4
18:30
Touring Ke Touring Ke
18:30
CD Padura CD Padura
18:30
CD Aurrera Ondarroa CD Aurrera Ondarroa
18:30
SD Deusto SD Deusto
20:00
Urduliz Ft Urduliz Ft
20:00
Anorga Kke Anorga Kke
İspanya - Tercera Federacion, Grup 5
21:00
Reus FC Reddis Reus FC Reddis
21:00
AE Prat AE Prat
İspanya - Tercera Federacion, Grup 6
13:45
Atzeneta UE Atzeneta UE
13:45
CD Soneja CD Soneja
18:00
Elche Ilicitano Elche Ilicitano
18:00
UD Rayo Ibense UD Rayo Ibense
18:00
CF Villarreal C CF Villarreal C
18:00
Patacona CF Patacona CF
İspanya - Tercera Federacion, Grup 7
18:00
Real Madrid C Real Madrid C
18:00
Alcala Alcala
18:15
CF Pozuelo de Alarcon CF Pozuelo de Alarcon
18:15
CD Leganes B CD Leganes B
İspanya - Tercera Federacion, Grup 8
18:00
Cultural Deportiva Leonesa B Cultural Deportiva Leonesa B
18:00
Burgos CF Promesas Burgos CF Promesas
18:00
CD Villaralbo CD Villaralbo
18:00
Atletico Astorga Atletico Astorga
18:30
Atletico Bembibre Atletico Bembibre
18:30
SD Ponferradina B SD Ponferradina B
18:30
CD Laguna de Duero CD Laguna de Duero
18:30
UD Santa Marta UD Santa Marta
19:00
CD Palencia Cristo Atletico CD Palencia Cristo Atletico
19:00
CD Mirandes B CD Mirandes B
İspanya - Tercera Federacion, Grup 9
18:30
CD Huetor Vega CD Huetor Vega
18:30
Juventud Torremolinos CF Juventud Torremolinos CF
20:00
FC Malaga City FC Malaga City
20:00
UD Torre Del Mar UD Torre Del Mar
20:00
Arenas Armilla CD Arenas Armilla CD
20:00
UD Maracena UD Maracena
İsrail - Premier Lig
16:00
Hapoel Haifa FC Hapoel Haifa FC
16:00
Maccabi Netanya FC Maccabi Netanya FC
16:00
Hapoel Tel Aviv FC Hapoel Tel Aviv FC
16:00
Hapoel Haifa FC Hapoel Haifa FC
17:45
Hapoel Hadera FC Hapoel Hadera FC
17:45
Maccabi Petah Tikva FC Maccabi Petah Tikva FC
18:30
Hapoel Tel Aviv FC Hapoel Tel Aviv FC
18:30
Hapoel Petah Tikva FC Hapoel Petah Tikva FC
18:30
Bnei Sakhnin FC Bnei Sakhnin FC
18:30
Maccabi Netanya FC Maccabi Netanya FC
19:00
FC Ashdod FC Ashdod
19:00
Bnei Sakhnin FC Bnei Sakhnin FC
19:00
Maccabi Bney Reine Maccabi Bney Reine
19:00
Hapoel Jerusalem FC Hapoel Jerusalem FC
20:00
Maccabi Bney Reine Maccabi Bney Reine
20:00
FC Ashdod FC Ashdod
20:30
Hapoel Petah Tikva FC Hapoel Petah Tikva FC
20:30
Beitar Jerusalem FC Beitar Jerusalem FC
21:00
Beitar Jerusalem FC Beitar Jerusalem FC
21:00
Hapoel Beer Sheva FC Hapoel Beer Sheva FC
İsviçre - Süper Lig
20:00
Grasshoppers Club Zurich Grasshoppers Club Zurich
20:00
Lausanne-Sport Lausanne-Sport
20:00
FC Stade Ouchy FC Stade Ouchy
20:00
FC Basel 1893 FC Basel 1893
22:30
FC Winterthur FC Winterthur
22:30
FC Zurich FC Zurich
İsviçre - Yükselme Ligi
16:30
FC Basel II FC Basel II
16:30
Etoile Carouge Etoile Carouge
Japonya - J.Lig 2
08:05
Tokyo Verdy Tokyo Verdy
1 : 1
Shimizu S-Pulse Shimizu S-Pulse
Japonya - J.Lig 3
08:00
Vanraure Hachinohe FC Vanraure Hachinohe FC
0 : 0
SC Sagamihara SC Sagamihara
08:00
Grulla Morioka Grulla Morioka
1 : 0
Kamatamare Sanuki Kamatamare Sanuki
08:00
Fukushima United FC Fukushima United FC
0 : 0
FC Ryukyu FC Ryukyu
08:00
Matsumoto Yamaga FC Matsumoto Yamaga FC
0 : 1
Nara Club Nara Club
08:00
AC Nagano Parceiro AC Nagano Parceiro
2 : 2
Tegevajaro Miyazaki Tegevajaro Miyazaki
08:00
Kataller Toyama Kataller Toyama
08:00
YSCC Yokohama YSCC Yokohama
08:00
Azul Claro Numazu Azul Claro Numazu
2 : 3
FC Imabari FC Imabari
08:00
FC Gifu FC Gifu
0 : 1
Giravanz Kitakyushu Giravanz Kitakyushu
08:00
FC Osaka FC Osaka
08:00
Ehime FC Ehime FC
08:00
Gainare Tottori Gainare Tottori
1 : 1
Kagoshima United Kagoshima United
Kamboçya - Kamboçya Premier Ligi
11:30
Kirivong Soksen Chey Kirivong Soksen Chey
11:30
Angkor Tiger FC Angkor Tiger FC
Karadağ - 1. CFL
15:00
Rudar Pljevlja Rudar Pljevlja
15:00
FK Sutjeska Niksic FK Sutjeska Niksic
15:00
FK Decic Tuzi FK Decic Tuzi
15:00
FK Arsenal Tivat FK Arsenal Tivat
17:00
FK Mornar Bar FK Mornar Bar
17:00
FK Jezero Plav FK Jezero Plav
17:00
Mladost DG Mladost DG
17:00
Jedinstvo Bijelo Jedinstvo Bijelo
17:30
Petrovac Petrovac
17:30
FK Buducnost Podgorica FK Buducnost Podgorica
Katar - Stars League
17:30
Al-Gharafa SC Al-Gharafa SC
17:30
Al Wakrah Al Wakrah
17:30
Qatar SC Qatar SC
17:30
Muaither SC Muaither SC
19:30
Al-Ahli Doha Al-Ahli Doha
19:30
Al-Rayyan Al-Rayyan
Kenya - Premier Lig
15:00
Posta Rangers FC Posta Rangers FC
15:00
Nairobi City Stars FC Nairobi City Stars FC
15:00
Shabana FC Shabana FC
15:00
Kenya Commercial Bank Kenya Commercial Bank
15:00
FC Talanta FC Talanta
15:00
Ulinzi Stars FC Ulinzi Stars FC
Kıbrıs Rum Kesimi - 1. Lig
20:00
Anorthosis Famagusta Anorthosis Famagusta
20:00
AEK Larnaka AEK Larnaka
20:00
Ethnikos Achnas FC Ethnikos Achnas FC
20:00
Apollon Limassol Apollon Limassol
Kıbrıs Rum Kesimi - 2.Lig
15:30
Omonia Aradippou Omonia Aradippou
15:30
Digenis Akritas Morphou FC Digenis Akritas Morphou FC
15:30
Olympiakos Nicosia Olympiakos Nicosia
15:30
Ermis Aradippou Ermis Aradippou
15:30
Ayia Napa Ayia Napa
15:30
Enad Polis Chrysochous Enad Polis Chrysochous
15:30
FC Peyia 2014 FC Peyia 2014
15:30
Po Xylotymbou 2006 Po Xylotymbou 2006
15:30
MEAP Nisou MEAP Nisou
15:30
Achyronas Onisilos Achyronas Onisilos
Kıbrıs Rum Kesimi - 3. Lig
15:30
Kedros Ayia Marina Skylloura Kedros Ayia Marina Skylloura
15:30
Anagennisi Dery Anagennisi Dery
15:30
Ethnikos Latsion Ethnikos Latsion
15:30
Omonia Psevda Omonia Psevda
15:30
Kouris Erimis Kouris Erimis
15:30
Apea Akrotiriou Apea Akrotiriou
15:30
Aspis Pylas Aspis Pylas
15:30
Olympias Lympia Olympias Lympia
15:30
Halkanoras Halkanoras
15:30
Apep Pitsilias Apep Pitsilias
15:30
Podosfairkos Omilos Ormideia Podosfairkos Omilos Ormideia
15:30
Aep Polemidion Aep Polemidion
15:30
Spartakos Kitiou FC Spartakos Kitiou FC
15:30
Ethnikos Assias Ethnikos Assias
Kongo - Premier Lig
17:00
Etoile du Congo Etoile du Congo
17:00
AS Juk AS Juk
17:00
FC Nathalys de Pointe-Noire FC Nathalys de Pointe-Noire
17:00
AS Cheminots AS Cheminots
20:00
FC Kondzo FC Kondzo
20:00
AS Otoho AS Otoho
Kore Cumhuriyeti - K-Lig 1
08:00
Daejeon Citizen FC Daejeon Citizen FC
2 : 2
FC Seoul FC Seoul
08:00
Suwon FC Suwon FC
1 : 1
Jeju United FC Jeju United FC
08:00
Suwon Bluewings Suwon Bluewings
0 : 0
Gangwon FC Gangwon FC
10:30
Gimpo FC Gimpo FC
2 : 1
Gyeongnam FC Gyeongnam FC
Kosova - Süper Lig
15:00
KF Liria Prizren KF Liria Prizren
15:00
SC Gjilani SC Gjilani
15:00
KF Llapi KF Llapi
15:00
KF Malisheva KF Malisheva
Kuveyt - Crown Prince Kupası
16:00
Burgan SC Burgan SC
16:00
Al-Salmiya SC Al-Salmiya SC
19:15
Al-Salibikhaet SC Al-Salibikhaet SC
19:15
Al Tadhamon Al Tadhamon
Kuveyt - Premier Lig
16:00
Al Kuwait SC Al Kuwait SC
16:00
Al Nasr SC Al Nasr SC
18:40
Al Arabi Al Arabi
18:40
Kazma SC Kazma SC
Kuzey İrlanda - Premier Lig
18:00
Ballymena United FC Ballymena United FC
18:00
Larne FC Larne FC
18:00
Carrick Rangers Carrick Rangers
18:00
Loughgall FC Loughgall FC
18:00
Crusaders FC Crusaders FC
18:00
Newry City AFC Newry City AFC
18:00
Dungannon Swifts Dungannon Swifts
18:00
Cliftonville FC Cliftonville FC
18:00
Glenavon FC Glenavon FC
18:00
Coleraine FC Coleraine FC
Kuzey İrlanda - Şampiyonası
18:00
Ballinamallard United Ballinamallard United
18:00
Annagh United FC Annagh United FC
18:00
Bangor Bangor
18:00
Ballyclare Comrades Ballyclare Comrades
18:00
Dundela FC Dundela FC
18:00
Portadown FC Portadown FC
18:00
Harland And Wolff Welders Harland And Wolff Welders
18:00
Knockbreda FC Knockbreda FC
18:00
Newington FC Newington FC
18:00
Ards Ards
18:00
Ballyclare Comrades Ballyclare Comrades
18:00
Bangor Bangor
Kuzey Makedonya - Vtora Liga
15:00
Ohrid Ohrid
15:00
FK Teteks 1953 FK Teteks 1953
15:00
Baskimi Baskimi
15:00
KF Besa Doberdoll KF Besa Doberdoll
15:00
FK Pobeda AD Prilep FK Pobeda AD Prilep
15:00
Pelister Bitola Pelister Bitola
15:00
GFK Osogovo Kocani GFK Osogovo Kocani
15:00
FK Arsimi 1973 FK Arsimi 1973
15:00
FK Belasica Strumica FK Belasica Strumica
15:00
Skopje Skopje
15:00
FK Novaci 2005 FK Novaci 2005
15:00
FK Vardar Negotino FK Vardar Negotino
15:00
FK Kamenica Sasa FK Kamenica Sasa
15:00
FK Karaorman FK Karaorman
15:00
FK Detonit Plackovica FK Detonit Plackovica
15:00
FK Kozuf Gevgelija FK Kozuf Gevgelija
Lübnan - Premiyer Lig
15:15
Al Ahli Nabatiya Al Ahli Nabatiya
15:15
Al Hikma Al Hikma
15:15
Al Safa Al Safa
15:15
Shabab Al Ghazieh SC Shabab Al Ghazieh SC
17:00
Nejmeh SC Nejmeh SC
17:00
Shabab Al Sahel Shabab Al Sahel
Lüksemburg - Promotion d'Honneur
22:00
US Hostert US Hostert
22:00
SC Bettembourg SC Bettembourg
Lüksemburg - Ulusal Lig
18:00
FC Marisca Mersch FC Marisca Mersch
18:00
Swift Hesperange Swift Hesperange
18:00
AS La Jeunesse D Esch/Alzette AS La Jeunesse D Esch/Alzette
18:00
Union Titus Petange Union Titus Petange
19:00
FC Mondercange FC Mondercange
19:00
Racing FC Union Luxembourg Racing FC Union Luxembourg
Macaristan - NB I
15:00
Kecskemeti TE Kecskemeti TE
15:00
MTK Budapest MTK Budapest
17:30
Fehervar FC Szekesfehervar Fehervar FC Szekesfehervar
17:30
Puskas Akademia FC Felcsut Puskas Akademia FC Felcsut
21:30
Kisvarda FC Kisvarda FC
21:30
Debreceni VSC Debreceni VSC
Malezya - Süper Lig
16:00
Kedah Kedah
16:00
Selangor FA Selangor FA
Mali - Ligue 1
18:45
Usfas Bamako Usfas Bamako
18:45
Binga FC Binga FC
18:45
Afrique Football Elite Afrique Football Elite
18:45
AS Police AS Police
19:00
Onze Createurs Onze Createurs
19:00
Djoliba AC Djoliba AC
19:00
Union Sportive Bougouba Union Sportive Bougouba
19:00
Stade Malien De Bamako Stade Malien De Bamako
Malta - Challange Ligi
16:00
Luqa SA Luqa SA
16:00
Zabbar Saint Patrick FC Zabbar Saint Patrick FC
18:30
ST Andrew FC ST Andrew FC
18:30
Zurrieq Zurrieq
18:30
Fgura United FC Fgura United FC
18:30
Lija Athletic Lija Athletic
21:00
Melita FC Melita FC
21:00
Attard FC Attard FC
Malta - Premier Lig
16:00
Birkirkara FC Birkirkara FC
16:00
Hamrun Spartans FC Hamrun Spartans FC
16:00
St Lucia FC St Lucia FC
16:00
Mosta FC Mosta FC
18:15
Balzan FC Balzan FC
18:15
Sirens FC Sirens FC
Moldova - Divizia A
14:00
Univer-Oguzsport Univer-Oguzsport
14:00
FC Flacara Falesti FC Flacara Falesti
Myanmar - Ulusal Lig
12:30
Kachin United FC Kachin United FC
12:30
Rakhine United Rakhine United
Nijerya - NPFL
17:00
Doma United FC Doma United FC
17:00
Niger Tornadoes FC Niger Tornadoes FC
18:00
Enyimba Enyimba
18:00
Sunshine Stars FC Sunshine Stars FC
18:00
Bendel Insurance FC Bendel Insurance FC
18:00
Lobi Stars Lobi Stars
18:00
Akwa United FC Akwa United FC
18:00
Kwara United Kwara United
Norveç - 1. Division
17:00
Hodd IL Hodd IL
17:00
Lyn 1896 FK Lyn 1896 FK
Oman Sultanlığı - Sultan Kupası
15:35
Oman Club Oman Club
15:35
Dhofar SCSC Dhofar SCSC
18:45
Al-Nahda Al-Nahda
18:45
Al-Seeb Al-Seeb
Paraguay - Division de Honor, Kapanış
01:30
Club General Caballero JLM Club General Caballero JLM
0 : 1
Club Olimpia Club Olimpia
01:30
Sportiva Luqueno Sportiva Luqueno
1 : 1
Nacional Asuncion Nacional Asuncion
01:30
Cerro Porteno Cerro Porteno
4 : 0
Club Guarani Club Guarani
Polonya - CLJ
14:00
Gornik Zabrze Gornik Zabrze
14:00
Bialystok Bialystok
14:00
Lech Poznan Lech Poznan
14:00
Warta Poznan Warta Poznan
16:00
Widzew Lodz U19 Widzew Lodz U19
16:00
MKS Korona Kielce MKS Korona Kielce
Polonya - Ekstraklasa
14:30
FKS Stal Mielec FKS Stal Mielec
14:30
LKS Lodz LKS Lodz
17:00
GKS Piast Gliwice GKS Piast Gliwice
17:00
Puszcza Niepolomice Puszcza Niepolomice
19:30
Widzew Lodz Widzew Lodz
19:30
RKS Radomiak Radom RKS Radomiak Radom
22:00
Korona Kielce Korona Kielce
22:00
KKS Lech Poznan KKS Lech Poznan
Polonya - I Liga
14:00
Sandecja Nowy Sacz Sandecja Nowy Sacz
14:00
Radunia Stęzyca Radunia Stęzyca
15:00
Pogon Siedlce Pogon Siedlce
15:00
Stomil Olsztyn Stomil Olsztyn
15:00
GKS Jastrzebie GKS Jastrzebie
15:00
KKS Kalisz KKS Kalisz
15:00
Zaglebie Lubin II Zaglebie Lubin II
15:00
Hutnik Krakow Hutnik Krakow
15:00
Olimpia Grudziadz Olimpia Grudziadz
15:00
Olimpia Elblag Olimpia Elblag
16:30
MKS Chojniczanka Chojnice MKS Chojniczanka Chojnice
16:30
LKS Lodz II LKS Lodz II
19:00
Polonia Bytom Polonia Bytom
19:00
Skra Czestochowa Skra Czestochowa
Polonya - I Ligi
17:00
GKS Katowice GKS Katowice
17:00
MKS Arka Gdynia MKS Arka Gdynia
19:30
Gornik Leczna Gornik Leczna
19:30
GKS Tychy GKS Tychy
22:00
CWKS Resovia CWKS Resovia
22:00
Wisla Plock Wisla Plock
Polonya - III Liga, Grup 4
14:00
Swidniczanka Swidnik Swidniczanka Swidnik
14:00
Siarka Tarnobrzeg Siarka Tarnobrzeg
Romanya - Liga 1
15:00
FC Uta Arad FC Uta Arad
15:00
AFC Hermannstadt AFC Hermannstadt
18:00
FC Botosani FC Botosani
18:00
Rapid Bucuresti 1923 Rapid Bucuresti 1923
21:30
CS Universitatea Craiova 1948 CS Universitatea Craiova 1948
21:30
FC CFR 1907 Cluj FC CFR 1907 Cluj
Romanya - Liga 2
12:00
FC Metaloglobus Bucuresti FC Metaloglobus Bucuresti
12:00
Tunari Tunari
12:00
FC Unirea Dej FC Unirea Dej
12:00
CS Mioveni CS Mioveni
12:00
CSM Alexandria CSM Alexandria
12:00
Viitorul Pandurii Targu Jiu Viitorul Pandurii Targu Jiu
12:00
Csm Slatina Csm Slatina
12:00
AFC Progresul 1944 Spartac AFC Progresul 1944 Spartac
12:30
Fc Unirea 2004 Slobozia Fc Unirea 2004 Slobozia
12:30
CSM Ceahlaul Piatra Neamt CSM Ceahlaul Piatra Neamt
Romanya - Liga 3
15:00
CS Stiinta Miroslava CS Stiinta Miroslava
15:00
ACS Foresta Suceava ACS Foresta Suceava
15:00
ACS Somuz Falticeni ACS Somuz Falticeni
15:00
Csm Bacau Csm Bacau
15:00
Csm FC Vaslui Csm FC Vaslui
15:00
FC Rapid Brodoc FC Rapid Brodoc
15:00
ACS Viitorul Sutesti ACS Viitorul Sutesti
15:00
Cs Sporting Liesti Cs Sporting Liesti
15:00
ACS Hamangia Baia ACS Hamangia Baia
15:00
CS Viitorul Ianca CS Viitorul Ianca
15:00
Sc Fc Voluntari II Sc Fc Voluntari II
15:00
AS FC Agricola Borcea AS FC Agricola Borcea
15:00
CS Gloria Baneasa CS Gloria Baneasa
15:00
Cs Afumati Cs Afumati
15:00
ACS Recolta Gheorghe Doja ACS Recolta Gheorghe Doja
15:00
CSA Axiopolis Sport Cernavoda CSA Axiopolis Sport Cernavoda
15:00
Scm Dunarea Giurgiu Scm Dunarea Giurgiu
15:00
FC Pucioasa FC Pucioasa
15:00
Cso Plopeni Cso Plopeni
15:00
CS Blejoi CS Blejoi
15:00
ACS SR Municipal Brasov ACS SR Municipal Brasov
15:00
Asc Olimpic Zarnesti Asc Olimpic Zarnesti
15:00
Asc Ciucas Tarlungeni Asc Ciucas Tarlungeni
15:00
ACS Sepsi Osk Sfantu Gheorghe 2 ACS Sepsi Osk Sfantu Gheorghe 2
15:00
Acs Kse Targu Secuiesc Acs Kse Targu Secuiesc
15:00
ACS Muscelul Campulung Elite ACS Muscelul Campulung Elite
15:00
ACS Cozia Calimanesti ACS Cozia Calimanesti
15:00
CS Vedita Colonesti MS CS Vedita Colonesti MS
15:00
CS Viitorul Daesti CS Viitorul Daesti
15:00
CS Sporting Rosiori CS Sporting Rosiori
15:00
CSM Deva CSM Deva
15:00
Cso Turceni Cso Turceni
15:00
CS Unirea Ungheni 2018 CS Unirea Ungheni 2018
15:00
CSM Avantul Reghin CSM Avantul Reghin
15:00
ACS Industria Galda ACS Industria Galda
15:00
FC Unirea Alba Iulia FC Unirea Alba Iulia
15:00
Universitatea Alba Iulia Universitatea Alba Iulia
15:00
ACS Mse Targu Mures ACS Mse Targu Mures
15:00
CS Crisul Santandrei CS Crisul Santandrei
15:00
Csm Sighetu Marmatiei Csm Sighetu Marmatiei
15:00
Csm Victoria Carei Csm Victoria Carei
15:00
FC Olimpia Satu Mare FC Olimpia Satu Mare
15:00
Fc Rasnov Fc Rasnov
15:00
AFCS Viitorul Curita AFCS Viitorul Curita
15:00
Acs Dacia Unirea Braila Acs Dacia Unirea Braila
15:00
ASC Unirea Branistea ASC Unirea Branistea
15:00
CS Universitatea Craiova II CS Universitatea Craiova II
15:00
U Craiova 1948 Sa 2 U Craiova 1948 Sa 2
15:00
ACS Progresul Pecica ACS Progresul Pecica
15:00
CS Phoenix Buzias CS Phoenix Buzias
15:00
ACS LPS Hd Clinceni ACS LPS Hd Clinceni
15:00
ACS Progresul Fundulea ACS Progresul Fundulea
Ruanda - Rwanda Premier Ligi
16:00
Police FC Rwanda Police FC Rwanda
16:00
Marines FC Gisenyi Marines FC Gisenyi
16:00
Etoile de Lest Etoile de Lest
16:00
Amagaju Amagaju
16:00
Musanze Musanze
16:00
Gorilla FC Gorilla FC
16:00
Sunrise Sunrise
16:00
Gasogi United Gasogi United
16:00
Bugesera FC Bugesera FC
16:00
Police FC Rwanda Police FC Rwanda
16:00
Marines FC Gisenyi Marines FC Gisenyi
16:00
Etoile de Lest Etoile de Lest
16:00
Amagaju Amagaju
16:00
Musanze Musanze
19:00
Kiyovu Sports Kiyovu Sports
19:00
Apr FC Apr FC
San Marino - Campionato Sammarinese
17:00
SP Tre Penne SP Tre Penne
17:00
Libertas Libertas
17:00
San Marino Academy San Marino Academy
17:00
SC Faetano SC Faetano
17:00
SS Pennarossa SS Pennarossa
17:00
Cosmos Serravalle Cosmos Serravalle
17:00
SS Virtus SS Virtus
17:00
Murata Murata
20:15
SP Tre Fiori SP Tre Fiori
20:15
SP Cailungo SP Cailungo
Senegal - Premier Lig
19:30
Dakar Sacre Coeur Dakar Sacre Coeur
19:30
Stade de Mbour Stade de Mbour
19:30
ASC Jaraaf ASC Jaraaf
19:30
Generation Foot Generation Foot
19:30
Diambars FC Diambars FC
19:30
Teungueth Teungueth
Şili - Premier Lig
02:00
Coquimbo Unido Coquimbo Unido
1 : 2
Deportes Union La Calera Deportes Union La Calera
Sırbistan - Prva Liga
15:00
FK Radnicki Beograd FK Radnicki Beograd
15:00
Belgrade Belgrade
15:00
FK Jedinstvo UB FK Jedinstvo UB
15:00
FK Tekstilac Odzaci FK Tekstilac Odzaci
15:00
FK Sloboda Uzice FK Sloboda Uzice
15:00
FK Radnicki Sremska Mitrovica FK Radnicki Sremska Mitrovica
15:00
FK Metalac Gornji Milanovac FK Metalac Gornji Milanovac
15:00
FK Kolubara Lazarevac FK Kolubara Lazarevac
17:00
Gfk Dubocica Gfk Dubocica
17:00
RFK Graficar Beograd RFK Graficar Beograd
17:00
FK Macva Sabac FK Macva Sabac
17:00
FK Smederevo FK Smederevo
Sırbistan - Superliga
17:30
FK Partizan Belgrade FK Partizan Belgrade
17:30
FK Vojvodina Novi Sad FK Vojvodina Novi Sad
17:30
Mladost Lucani Mladost Lucani
17:30
FK Zeleznicar Pancevo FK Zeleznicar Pancevo
21:00
FK Vozdovac FK Vozdovac
21:00
FK IMT Novi Belgrade FK IMT Novi Belgrade
Slovakya - 2. Liga
15:00
FK Slavoj Trebisov FK Slavoj Trebisov
15:00
Spartak Myjava Spartak Myjava
Slovakya - Superliga
17:00
FC Vion Zlate Moravce - Vrable FC Vion Zlate Moravce - Vrable
17:00
MSK Zilina MSK Zilina
17:00
MFK Dukla Banska Bystrica MFK Dukla Banska Bystrica
17:00
FC DAC 1904 Dunajska Streda FC DAC 1904 Dunajska Streda
17:00
AS Trencin AS Trencin
17:00
FK Zeleziarne Podbrezova FK Zeleziarne Podbrezova
Slovakya - U19 1. Liga
13:00
FK Pohronie Ziar Nad Hronom Dolna Zdana U19 FK Pohronie Ziar Nad Hronom Dolna Zdana U19
13:00
FC Petrzalka FC Petrzalka
13:00
MFK Dukla Banska Bystrica MFK Dukla Banska Bystrica
13:00
AS Trencin AS Trencin
13:00
FC DAC 1904 Dunajska Streda FC DAC 1904 Dunajska Streda
13:00
MFK Ruzomberok MFK Ruzomberok
13:00
Tatran Presov Tatran Presov
13:00
MSK Zilina MSK Zilina
13:00
FC Vion Zlate Moravce Vrable U19 FC Vion Zlate Moravce Vrable U19
13:00
ZP Sport Podbrezova ZP Sport Podbrezova
13:00
FC Kosice FC Kosice
13:00
Spartak Trnava Spartak Trnava
Slovenya - PrvaLiga
15:00
NK Rogaska NK Rogaska
15:00
Aluminij Kidricevo Aluminij Kidricevo
17:00
NK Domzale NK Domzale
17:00
NK Radomlje NK Radomlje
19:30
NK Celje NK Celje
19:30
NK Koper NK Koper
Tanzanya - Premiyer Lig
16:00
Kmc FC Kmc FC
16:00
Mashujaa FC Mashujaa FC
19:00
Young Africans SC Young Africans SC
19:00
Dodoma FC Dodoma FC
Tayland - Thai League 1
14:00
Port FC Port FC
14:00
Bg Pathum United FC Bg Pathum United FC
15:00
Police Tero FC Police Tero FC
15:00
Trat FC Trat FC
16:00
Nakhon Pathom United FC Nakhon Pathom United FC
16:00
Chonburi FC Chonburi FC
Tayland - Thai Lig 2
13:30
Customs Ladkrabang United FC Customs Ladkrabang United FC
13:30
Ayutthaya United FC Ayutthaya United FC
14:00
Rayong FC Rayong FC
14:00
Suphan Buri FC Suphan Buri FC
14:30
Lampang FC Lampang FC
14:30
Kasetsart FC Kasetsart FC
15:00
Nakhon SI United Nakhon SI United
15:00
DP Kanchanaburi FC DP Kanchanaburi FC
Trinidad Tobago - TT Premier Lig
01:00
FC Phoenix 1976 FC Phoenix 1976
01:00
North East Stars FC North East Stars FC
01:00
Central FC Central FC
01:00
Club Sando Club Sando
03:10
La Horquetta Rangers FC La Horquetta Rangers FC
03:10
Caledonia AIA Caledonia AIA
Tunus - Ligue 2
16:00
AS Ariana AS Ariana
16:00
Croissant Sportif de Msaken Croissant Sportif de Msaken
16:00
Jendouba Sport Jendouba Sport
16:00
AS Oued Ellil AS Oued Ellil
16:00
ES Hammam Sousse ES Hammam Sousse
16:00
JS Kairouanaise JS Kairouanaise
16:00
CS Tabarka CS Tabarka
16:00
Sporting Ben Arous Sporting Ben Arous
16:00
Rogba Tataouine Rogba Tataouine
16:00
Es Zarzis Es Zarzis
Uganda - Premier Lig
16:00
Kitara FC Kitara FC
16:00
NEC FC NEC FC
16:00
Maroons FC Maroons FC
16:00
Mbarara City FC Mbarara City FC
Ukrayna - Premier Lig
14:00
Kolos Kovalivka Kolos Kovalivka
14:00
FC Obolon Kiev FC Obolon Kiev
16:00
FC Kryvbas Kriviy Rih FC Kryvbas Kriviy Rih
16:00
FC Oleksandriya FC Oleksandriya
18:00
SC Dnipro-1 SC Dnipro-1
18:00
FC Vorskla Poltava FC Vorskla Poltava
Ukrayna - U19
12:00
FC Chernomorets Odessa FC Chernomorets Odessa
12:00
Lnz Cherkasy U19 Lnz Cherkasy U19
13:00
FC Minaj FC Minaj
13:00
Fc Dynamo Kiev Fc Dynamo Kiev
Uluslararası Gençlik Ligi - U17 Dünya Kupası
15:00
Almanya Almanya
15:00
Fransa Fransa
Uluslararası Gençlik Ligi - U19 Bayanlar Avrupa Şampiyonası,Elemeler
13:00
Slovakya Slovakya
13:00
Kazakistan Kazakistan
14:00
Finlandiya Finlandiya
14:00
İsrail İsrail
19:00
Almanya Almanya
19:00
Norveç Norveç
Uruguay - Premier Lig
16:00
Atletico Fenix Montevideo Atletico Fenix Montevideo
16:00
Montevideo Wanderers Montevideo Wanderers
22:30
CA River Plate (Uru) CA River Plate (Uru)
22:30
Montevideo City Torque Montevideo City Torque
Vietnam - V Lig 2
12:00
Phu Dong FC Phu Dong FC
12:00
Hoa Binh FC Hoa Binh FC
13:00
Dong Nai FC Dong Nai FC
13:00
Binh Phuoc Binh Phuoc
14:00
Ba Ria Vung Tau Fc Ba Ria Vung Tau Fc
14:00
Tdcs Dong Thap Tdcs Dong Thap
Vietnam - V-Ligi
13:00
Song Lam Nghe An Song Lam Nghe An
13:00
Quang Nam FC Quang Nam FC
14:00
Sanna Khanh Hoa Bvn Sanna Khanh Hoa Bvn
14:00
Clb Bd Dong A Thanh Hoa Clb Bd Dong A Thanh Hoa
Yunanistan - Süper Lig 1
18:30
Panaitolikos Agrinio Panaitolikos Agrinio
18:30
AE Kifisia FC AE Kifisia FC
21:00
Asteras Tripolis Asteras Tripolis
21:00
Panseraikos FC Panseraikos FC
Yunanistan - Süper Lig 2
17:00
Diagoras Diagoras
17:00
Athens Kallithea FC Athens Kallithea FC
Yunanistan - Süper Lig, Kadınlar
16:00
Trikala 2011 Trikala 2011
16:00
Olympiada Imitou Olympiada Imitou
Yunanistan - U19 Süper Ligi
12:00
Asteras Tripolis Asteras Tripolis
12:00
Panserraikos Panserraikos
13:00
AEK Athens AEK Athens
13:00
Aris Aris
15:00
PAOK Thessaloniki PAOK Thessaloniki
15:00
Lamia 1964 Lamia 1964
16:00
Panaitolikos Panaitolikos
16:00
AE Kifisia AE Kifisia
Zambiya - Premiyer Lig
16:00
FC Muza FC Muza
16:00
Zesco United Zesco United
16:00
Forest Rangers Forest Rangers
16:00
Power Dynamos Power Dynamos
16:00
Mufulira Wanderers Mufulira Wanderers
16:00
Nkwazi Nkwazi
16:00
Napsa Stars Napsa Stars
16:00
Prison Leopards Prison Leopards
16:00
Nkana FC Nkana FC
16:00
Green Buffaloes Green Buffaloes
# TAKIMLAR O AV P
1 Fenerbahçe 13 24 34
2 Galatasaray 13 18 34
3 Beşiktaş 13 5 25
4 Yukatel Adana Demirspor 13 11 23
5 Trabzonspor 13 7 23
6 Bitexen Antalyaspor 14 4 20
7 Mondihome Kayserispor 13 4 20
8 Atakaş Hatayspor 14 3 18
9 Kasımpaşa 13 -4 18
10 Çaykur Rizespor 13 -6 18
11 VavaCars Fatih Karagümrük 14 5 17
12 MKE Ankaragücü 13 0 16
13 EMS Yapı Sivasspor 13 -4 15
14 Gaziantep FK 13 -6 15
15 Tümosan Konyaspor 13 -5 13
16 Siltaş Yapı Pendikspor 13 -13 13
17 Rams Başakşehir 13 -5 12
18 Corendon Alanyaspor 13 -12 10
19 Yılport Samsunspor 13 -11 8
20 İstanbulspor 14 -15 8
# TAKIMLAR O AV P
1 Eyüpspor 13 25 33
2 Kocaelispor 14 8 29
3 Teksüt Bandırmaspor 13 10 25
4 Göztepe 13 7 23
5 Gençlerbirliği 13 4 23
6 Bodrum FK 13 5 21
7 Ahlatcı Çorum FK 14 7 20
8 Sakaryaspor 13 2 20
9 Ankara Keçiörengücü 13 0 19
10 Boluspor 13 -3 16
11 Ümraniyespor 14 -5 15
12 Adanaspor 14 -9 15
13 Erzurumspor FK 13 3 14
14 Manisa FK 13 0 14
15 Astor Enerji Şanlıurfaspor 13 -6 14
16 Tuzlaspor 13 -13 11
17 Bitexen Giresunspor 13 -11 6
18 Altay 13 -24 2
# TAKIMLAR O AV P
1 Bayern Münih 5 5 13
2 FC Copenhagen 5 -1 5
3 Galatasaray 5 -2 5
4 Manchester United 5 -2 4