Canlı Sonuçlar « Balikesir’den güncel haberler

Turnuvalar (Kulüpler) - UEFA Şampiyonlar Ligi
23:00
Real Sociedad San Sebastian Real Sociedad San Sebastian
23:00
Paris St. Germain Paris St. Germain
23:00
Bayern Münih Bayern Münih
23:00
Lazio Rome Lazio Rome
Turnuvalar (Kulüpler) - AFC Şampiyonlar Ligi
13:00
Jeonbuk Hyundai Motors Jeonbuk Hyundai Motors
13:00
Ulsan HD FC Ulsan HD FC
21:00
Al-Hilal Saudi FC Al-Hilal Saudi FC
21:00
Al-Ittihad Jeddah Al-Ittihad Jeddah
İngiltere - Championship
22:45
Blackburn Rovers Blackburn Rovers
22:45
Millwall Millwall
22:45
Coventry City Coventry City
22:45
Rotherham United Rotherham United
22:45
Hull City Hull City
22:45
Birmingham City Birmingham City
22:45
Leeds United Leeds United
22:45
Stoke City Stoke City
22:45
Sunderland Sunderland
22:45
Leicester City FC Leicester City FC
22:45
Sheffield Wednesday Sheffield Wednesday
22:45
Plymouth Argyle Plymouth Argyle
23:00
Ipswich Town Ipswich Town
23:00
Bristol City Bristol City
İngiltere - Lig 1
22:45
Peterborough United Peterborough United
22:45
Northampton Town Northampton Town
22:45
Cheltenham Town Cheltenham Town
22:45
Charlton Athletic Charlton Athletic
22:45
Barnsley Barnsley
22:45
Bolton Wanderers Bolton Wanderers
İngiltere - Lig 2
22:45
Morecambe FC Morecambe FC
22:45
Crawley Town Crawley Town
22:45
Barrow Barrow
22:45
Gillingham FC Gillingham FC
22:45
Mansfield Town Mansfield Town
22:45
Milton Keynes Dons Milton Keynes Dons
22:45
Wimbledon Wimbledon
22:45
Grimsby Town Grimsby Town
22:45
Bradford City Bradford City
22:45
Doncaster Rovers Doncaster Rovers
İngiltere - Ulusal Lig
22:45
York City FC York City FC
22:45
AFC Fylde AFC Fylde
22:45
Altrincham Altrincham
22:45
Dorking Wanderers Dorking Wanderers
22:45
Oldham Athletic Oldham Athletic
22:45
Bromley Bromley
22:45
Barnet FC Barnet FC
22:45
Rochdale Rochdale
22:45
Gateshead Gateshead
22:45
Solihull Moors Solihull Moors
22:45
Southend United Southend United
22:45
Wealdstone Wealdstone
22:45
Woking Woking
22:45
Kidderminster Harriers FC Kidderminster Harriers FC
İtalya - Serie C, Grup A
20:30
Fc Arzignano Valchiampo Fc Arzignano Valchiampo
20:30
Albinoleffe Albinoleffe
20:30
Pro Sesto Pro Sesto
20:30
AS Giana Erminio AS Giana Erminio
20:30
Atalanta BC U23 Atalanta BC U23
20:30
Lumezzane Lumezzane
20:30
FC Legnago Salus SSD FC Legnago Salus SSD
20:30
US Pergolettese 1932 US Pergolettese 1932
20:30
PRO Patria PRO Patria
20:30
PRO Vercelli 1892 PRO Vercelli 1892
20:30
Alessandria Alessandria
20:30
AC Trento AC Trento
22:45
Mantova Mantova
22:45
Virtus Verona Virtus Verona
İtalya - Serie C, Grup B
20:30
Virtus Entella Virtus Entella
20:30
Perugia Calcio SPA Perugia Calcio SPA
20:30
ASD Pineto Calcio ASD Pineto Calcio
20:30
Vis Pesaro 1898 Vis Pesaro 1898
22:45
AS Gubbio AS Gubbio
22:45
Arezzo Arezzo
22:45
Carrarese Calcio Carrarese Calcio
22:45
Cesena Cesena
22:45
Ancona-Matelica Ancona-Matelica
22:45
Fermana FC Fermana FC
22:45
USD Recanatese 1923 USD Recanatese 1923
22:45
Delfino Pescara 1936 Delfino Pescara 1936
Portekiz - İkinci Lig
21:00
Maritimo Madeira Maritimo Madeira
21:00
CF Os Belenenses CF Os Belenenses
Portekiz - U23 Şampiyonası
16:00
Estrela Amadora U23 Estrela Amadora U23
16:00
Estoril Praia Estoril Praia
18:00
FC Famalicao FC Famalicao
18:00
Sporting CP Sporting CP
18:00
FC Vizela FC Vizela
18:00
Torreense U23 Torreense U23
19:00
SL Benfica SL Benfica
19:00
Gil Vicente FC U23 Gil Vicente FC U23
İskoçya - Lig 1
22:45
Cove Rangers FC Cove Rangers FC
22:45
Falkirk FC Falkirk FC
İskoçya - Lig 2
22:45
Stranraer Stranraer
22:45
Dumbarton FC Dumbarton FC
22:45
Bonnyrigg Rose Bonnyrigg Rose
22:45
Spartans Spartans
İskoçya - Reserve Ligi
17:00
Dunfermline Athletic FC Dunfermline Athletic FC
17:00
Airdrieonians FC Reserves Airdrieonians FC Reserves
17:00
Hibernian FC Reserves Hibernian FC Reserves
17:00
Livingston Reserves Livingston Reserves
17:00
Queen of The South FC Queen of The South FC
17:00
Dundee FC Reserves Dundee FC Reserves
17:00
Queens Park Reserve Queens Park Reserve
17:00
Ayr United FC Reserves Ayr United FC Reserves
İskoçya - Şampiyona
22:45
Greenock Morton FC Greenock Morton FC
22:45
Dundee United Dundee United
22:45
Dunfermline Athletic FC Dunfermline Athletic FC
22:45
Airdrieonians FC Airdrieonians FC
Suudi Arabistan - 1.Lig
15:00
AL Jandal AL Jandal
15:00
Ohod Medina Ohod Medina
15:50
AL Batin AL Batin
15:50
Jeddah Club Jeddah Club
18:45
AL Arabi (SA) AL Arabi (SA)
18:45
AL Najma AL Najma
Almanya - Bayernliga Kuzey
20:30
Neudrossenfeld Neudrossenfeld
20:30
SV Donaustauf SV Donaustauf
20:30
DJK Gebenbach DJK Gebenbach
20:30
VFB Eichstatt VFB Eichstatt
21:00
Feucht Feucht
21:00
FC Coburg FC Coburg
Almanya - DFB Pokal Bayanlar
20:30
TSG 1899 Hoffenheim TSG 1899 Hoffenheim
20:30
Vfl Wolfsburg Vfl Wolfsburg
20:30
Bayer 04 Leverkusen Bayer 04 Leverkusen
20:30
SGS Essen-Schonebeck 19/68 SGS Essen-Schonebeck 19/68
20:30
FC Carl Zeiss Jena FC Carl Zeiss Jena
20:30
Bayern Munich Bayern Munich
20:30
Eintracht Frankfurt Eintracht Frankfurt
20:30
MSV 02 Duisburg MSV 02 Duisburg
Arjantin - Copa de la Liga
03:00
Instituto AC Cordoba Instituto AC Cordoba
2 : 0
CA Huracan CA Huracan
Arjantin - Copa de la Liga, Reserves
01:00
CA Central Cordoba SE Reserve CA Central Cordoba SE Reserve
0 : 0
Estudiantes de LP Reserve Estudiantes de LP Reserve
Arjantin - Primera Nacional
03:10
San Martin de Tucuman San Martin de Tucuman
0 : 0
Quilmes Atletico Club Quilmes Atletico Club
23:00
Gimnasia y Esgrima Mendoza Gimnasia y Esgrima Mendoza
23:00
Deportivo Madryn Deportivo Madryn
Arnavutluk - Kupa e Shqiperise
15:30
KF Egnatia Rrogozhine KF Egnatia Rrogozhine
15:30
KF Laci KF Laci
19:00
FK Partizani Tirana FK Partizani Tirana
19:00
KS Kukesi KS Kukesi
Avustralya - Kuzey NSW NPL
11:00
Broadmeadow Magic FC Broadmeadow Magic FC
11:00
Adamstown Rosebud FC Adamstown Rosebud FC
Avustralya - NSW NPL 1
12:00
NWS Spirit NWS Spirit
12:00
Sydney United Sydney United
Brezilya - Amapaense
02:00
Santos FC AP Santos FC AP
02:00
Sao Paulo FC AP Sao Paulo FC AP
Brezilya - Maranhense
01:00
Sampaio Correa FC MA Sampaio Correa FC MA
2 : 0
Tuntum MA Tuntum MA
Brezilya - Paraibano
22:00
CS Paraibano PB CS Paraibano PB
22:00
Serra Branca EC PB Serra Branca EC PB
Brezilya - Paranaense
02:00
FC Cascavel PR FC Cascavel PR
02:00
Maringa FC PR Maringa FC PR
Cezayir - Cezayir Kupası
20:00
JS Kabylie JS Kabylie
20:00
CR Belouizdad CR Belouizdad
Cezayir - Ligue 2
16:00
Olympique Akbou Olympique Akbou
16:00
CA Batna CA Batna
Ekvador - LigaPro Primera A
03:00
LDU Quito LDU Quito
2 : 1
CSD Macara CSD Macara
Ermenistan - Birinci Lig
13:00
FC Gandzasar Kapan FC Gandzasar Kapan
13:00
FC Mika Yerevan FC Mika Yerevan
Fas - Botola Pro D1
20:00
Renaissance Zemamra Renaissance Zemamra
20:00
Wydad AC Wydad AC
Galler - Cymru Şampiyonası, Kuzey
22:30
Holywell Town Holywell Town
22:30
Buckley Town Buckley Town
22:30
Prestatyn Town Prestatyn Town
22:30
Mold Alexandra FC Mold Alexandra FC
Güney Afrika - Premiership
20:30
AmaZulu FC AmaZulu FC
20:30
Swallows FC Swallows FC
20:30
Cape Town City FC Cape Town City FC
20:30
Stellenbosch FC Stellenbosch FC
20:30
Kaizer Chiefs Kaizer Chiefs
20:30
L. Golden Arrows L. Golden Arrows
Gürcistan - Erovnuli Liga 2
14:00
FC Spaeri FC Spaeri
14:00
FC Lokomotivi Tbilisi FC Lokomotivi Tbilisi
14:00
FC WIT Georgia FC WIT Georgia
14:00
Kolkheti Khobi Kolkheti Khobi
17:00
Dinamo-2 Tbilisi Dinamo-2 Tbilisi
17:00
FC Rustvai FC Rustvai
Honduras - Liga Nacional. Kapanış
03:00
Lobos UPNFM Lobos UPNFM
03:00
CD Genesis CD Genesis
05:00
Real CD Espana San Pedro Sula Real CD Espana San Pedro Sula
05:00
CD Real Sociedad Tocoa CD Real Sociedad Tocoa
İngiltere - Isthmian Football Leag.
22:45
Concord Rangers Concord Rangers
22:45
Cheshunt FC Cheshunt FC
22:45
Horsham FC Horsham FC
22:45
Kingstonian FC Kingstonian FC
22:45
Bognor Regis Bognor Regis
22:45
Whitehawk Whitehawk
22:45
Canvey Island Canvey Island
22:45
Lewes Lewes
22:45
Potters Bar Town Potters Bar Town
22:45
Hastings United FC Hastings United FC
İngiltere - Konferans Güney
22:45
Chippenham Town Chippenham Town
22:45
Weston Super Mare Weston Super Mare
22:45
Farnborough FC Farnborough FC
22:45
Welling United Welling United
22:45
Hampton & Richmond Borough FC Hampton & Richmond Borough FC
22:45
Eastbourne Borough Eastbourne Borough
22:45
Taunton Town Taunton Town
22:45
Slough Town Slough Town
22:45
Maidstone United FC Maidstone United FC
22:45
Bath City FC Bath City FC
İngiltere - Konferans Kuzey
22:45
Peterborough Sports FC Peterborough Sports FC
22:45
Hereford FC Hereford FC
22:45
Spennymoor Town FC Spennymoor Town FC
22:45
Alfreton Town FC Alfreton Town FC
22:45
Warrington Town Warrington Town
22:45
Southport Southport
22:45
Darlington Darlington
22:45
Scunthorpe United Scunthorpe United
22:45
Banbury United Banbury United
22:45
Rushall Olympic Rushall Olympic
22:45
Bishop´s Stortford Bishop´s Stortford
22:45
Chorley FC Chorley FC
İngiltere - Northern Premier League
22:45
Atherton Collieries AFC Atherton Collieries AFC
22:45
Guiseley AFC Guiseley AFC
22:45
FC United Of Manchester FC United Of Manchester
22:45
Warrington Rylands 1906 FC Warrington Rylands 1906 FC
22:45
Ashton United FC Ashton United FC
22:45
Lancaster City Lancaster City
22:45
Whitby Town Whitby Town
22:45
Matlock Town Matlock Town
İngiltere - Professional Development Ligi
16:00
Cardiff City Cardiff City
16:00
Ipswich Town Ipswich Town
17:00
Bournemouth Reserve Bournemouth Reserve
17:00
Colchester United Colchester United
17:00
Sheffield United FC Sheffield United FC
17:00
Birmingham City Birmingham City
22:00
Queens Park Rangers Queens Park Rangers
22:00
Millwall Millwall
22:00
Hull City Hull City
22:00
Fleetwood Town Reserve Fleetwood Town Reserve
İngiltere - Southern Football League,Premier Division Güney
22:45
Plymouth Parkway Plymouth Parkway
22:45
Winchester City FC Winchester City FC
İngiltere - Southern Football League,Premier Division Merkez
22:45
Long Eaton United Long Eaton United
22:45
Leamington FC Leamington FC
22:45
Alvechurch Alvechurch
22:45
Halesowen Town FC Halesowen Town FC
22:45
Stourbridge Stourbridge
22:45
Needham Market FC Needham Market FC
İran - Azadegan Ligi
14:30
Kheybar Khorramabad FC Kheybar Khorramabad FC
14:30
Chador Malu Yazd Chador Malu Yazd
14:30
Fajr Sepasi FC Fajr Sepasi FC
14:30
Mes Kerman FC Mes Kerman FC
15:00
Esteghlal Mollasani Esteghlal Mollasani
15:00
Saipa Saipa
İsrail - İsrail Kupası
19:00
Hapoel Nof Hagalil FC Hapoel Nof Hagalil FC
19:00
Hapoel Rishon Lezion FC Hapoel Rishon Lezion FC
20:00
Maccabi Netanya FC Maccabi Netanya FC
20:00
Hapoel Jerusalem FC Hapoel Jerusalem FC
20:30
Hapoel Haifa FC Hapoel Haifa FC
20:30
Maccabi Petah Tikva FC Maccabi Petah Tikva FC
İzlanda - Lig Kupası A
22:00
Stjarnan Gardabae Stjarnan Gardabae
22:00
UMF Njardvik UMF Njardvik
Jamaika - Premiyer Lig
01:00
Cavaliers FC Cavaliers FC
01:00
Humble Lions FC Humble Lions FC
03:30
Dunbeholden FC Dunbeholden FC
03:30
Harbour View Harbour View
Katar - Stars League
18:00
Al Duhail SC Al Duhail SC
18:00
AL Markhiya AL Markhiya
20:00
Umm-Salal SC Umm-Salal SC
20:00
Al-Shamal Al-Shamal
20:00
Muaither SC Muaither SC
20:00
Al-Ahli Doha Al-Ahli Doha
Kazakistan - Premier Lig
12:30
FK Aksu FK Aksu
12:30
FK Aktobe FK Aktobe
15:00
Zhetysu Taldykorgan Zhetysu Taldykorgan
15:00
FC Astana FC Astana
Kolombiya - Primera A, Apertura
04:10
AD Pasto AD Pasto
1 : 0
Fortaleza FC Fortaleza FC
Kolombiya - Primera B
00:00
Cucuta Deportivo FC Cucuta Deportivo FC
1 : 1
Union Magdalena Union Magdalena
02:05
Barranquilla FC Barranquilla FC
1 : 0
CD Real San Andres CD Real San Andres
Kosta Rika - Liga de Ascenso, Clausura
04:00
AD Municipal Santa Ana AD Municipal Santa Ana
0 : 1
Guadalupe FC Guadalupe FC
Kuzey İrlanda - Premier Lig
22:45
Glenavon FC Glenavon FC
22:45
Glentoran FC Glentoran FC
Kuzey Makedonya - Vtora Liga
16:00
FK Vardar Negotino FK Vardar Negotino
16:00
Ohrid Ohrid
16:00
FK Karaorman FK Karaorman
16:00
Skopje Skopje
16:00
FK Kozuf Gevgelija FK Kozuf Gevgelija
16:00
FK Arsimi 1973 FK Arsimi 1973
16:00
FK Detonit Plackovica FK Detonit Plackovica
16:00
Pelister Bitola Pelister Bitola
16:00
FK Kamenica Sasa FK Kamenica Sasa
16:00
KF Besa Doberdoll KF Besa Doberdoll
16:00
FK Novaci 2005 FK Novaci 2005
16:00
FK Teteks 1953 FK Teteks 1953
16:00
FK Belasica Strumica FK Belasica Strumica
16:00
Baskimi Baskimi
16:00
GFK Osogovo Kocani GFK Osogovo Kocani
16:00
FK Pobeda AD Prilep FK Pobeda AD Prilep
Meksika - Liga MX, Kadınlar, Kapanış
02:00
Queretaro FC Queretaro FC
3 : 0
Cruz Azul Cruz Azul
02:00
Deportivo Toluca FC Deportivo Toluca FC
3 : 0
Club America Club America
04:06
CF Pachuca CF Pachuca
04:06
Puebla FC Puebla FC
06:10
CD Guadalajara CD Guadalajara
06:10
Club Necaxa Club Necaxa
06:10
CF Monterrey CF Monterrey
06:10
Club Santos Laguna Club Santos Laguna
Meksika - Liga Premier Serie A
19:00
CF Correcaminos Uat II CF Correcaminos Uat II
19:00
Mexicali FC Mexicali FC
Mısır - 2. Division A
16:30
Misr Lel Makasa Misr Lel Makasa
16:30
Asyut Petroleum Asyut Petroleum
16:30
Abo Qair Semads Abo Qair Semads
16:30
Makadi FC Makadi FC
16:30
Gomhoryet Shebin Gomhoryet Shebin
16:30
El Nasr Taadeen El Nasr Taadeen
16:30
Dekernes Dekernes
16:30
Nogoom FC Nogoom FC
16:30
Telecom Egypt Telecom Egypt
16:30
Aswan Fc Aswan Fc
Mısır - Premier Lig
17:00
Talaea El Gaish Talaea El Gaish
17:00
El Daklyeh El Daklyeh
20:00
Al-Masry Al-Masry
20:00
Smouha SC Smouha SC
Nijerya - NPFL
17:00
Gombe United FC Gombe United FC
17:00
Shooting Stars Shooting Stars
Oman Sultanlığı - Omani Ligi
16:20
Sur SC Sur SC
16:20
Dhofar SCSC Dhofar SCSC
18:45
Bahla Club Bahla Club
18:45
Oman Club Oman Club
Panama - Liga Panamena de Futbol, Açılış
04:00
AF Sporting San Miguelito AF Sporting San Miguelito
04:00
CA Independiente de la Chorrera CA Independiente de la Chorrera
Paraguay - Division de Honor, Açılış
01:30
Tacuary Asuncion Tacuary Asuncion
0 : 2
Sol De America Sol De America
Polonya - I Liga
15:00
Sandecja Nowy Sacz Sandecja Nowy Sacz
15:00
Radunia Stęzyca Radunia Stęzyca
Romanya - Liga 2
20:00
Csa Steaua Bucuresti Csa Steaua Bucuresti
20:00
Viitorul Pandurii Targu Jiu Viitorul Pandurii Targu Jiu
Şili - Premier Lig
01:00
Deportes Copiapo Deportes Copiapo
1 : 3
U. Chile U. Chile
Şili - Primera B
00:00
Santiago Wanderers Santiago Wanderers
1 : 2
CD Santa Cruz CD Santa Cruz
02:30
AC Barnechea AC Barnechea
4 : 1
Curico Unido Curico Unido
Şili - Segunda Division
02:00
Cds Concon National Cds Concon National
02:00
San Antonio Unido San Antonio Unido
Slovenya - Slovenya Kupası
16:45
NK Podvinci NK Podvinci
16:45
NK Triglav Kranj NK Triglav Kranj
16:45
SD Videm SD Videm
16:45
NK Ilirija NK Ilirija
Tanzanya - Premiyer Lig
16:00
Ihefu FC Ihefu FC
16:00
Kmc FC Kmc FC
20:15
Namungo FC Namungo FC
20:15
Kagera Sugar Kagera Sugar
Tunus - Lig 1
19:00
Esperance Sportive de Tunis Esperance Sportive de Tunis
19:00
Stade Tunisien Stade Tunisien
Uluslararası Gençlik Ligi - U20 Libertadores Kupası
00:00
Defensor Sporting Defensor Sporting
0 : 1
CR Flamengo RJ CR Flamengo RJ
21:00
Colo Colo Colo Colo
21:00
Boca Juniors Boca Juniors
# TAKIMLAR O AV P
1 Galatasaray 28 43 75
2 Fenerbahçe 28 50 73
3 Trabzonspor 28 8 46
4 Beşiktaş 28 7 46
5 Kasımpaşa 28 -2 40
6 Rams Başakşehir 28 3 39
7 Çaykur Rizespor 28 -9 39
8 Bitexen Antalyaspor 28 2 38
9 EMS Yapı Sivasspor 28 -3 38
10 Yukatel Adana Demirspor 28 4 35
11 Mondihome Kayserispor 28 -6 35
12 Yılport Samsunspor 28 -4 33
13 Corendon Alanyaspor 28 -6 33
14 Tümosan Konyaspor 28 -11 31
15 MKE Ankaragücü 28 -3 30
16 VavaCars Fatih Karagümrük 28 0 29
17 Atakaş Hatayspor 28 -7 29
18 Gaziantep FK 28 -10 28
19 Siltaş Yapı Pendikspor 28 -25 26
20 İstanbulspor 28 -31 13
# TAKIMLAR O AV P
1 Eyüpspor 25 41 61
2 Göztepe 25 29 52
3 Kocaelispor 25 11 45
4 Sakaryaspor 25 11 43
5 Bodrum FK 25 16 42
6 Teksüt Bandırmaspor 25 14 40
7 Ahlatcı Çorum FK 25 14 39
8 Boluspor 25 -3 39
9 Gençlerbirliği 25 -1 34
10 Erzurumspor FK 25 2 31
11 Ankara Keçiörengücü 25 -7 31
12 Ümraniyespor 25 -8 30
13 Manisa FK 25 0 28
14 Adanaspor 25 -17 26
15 Astor Enerji Şanlıurfaspor 25 -12 24
16 Tuzlaspor 25 -17 24
17 Altay 25 -37 15
18 Bitexen Giresunspor 25 -36 7
# TAKIMLAR O AV P
1 Bayern Münih 6 6 16
2 FC Copenhagen 6 0 8
3 Galatasaray 6 -3 5
4 Manchester United 6 -3 4